انتشارات ارجمند

قبل از اینکه در مورد انتشارات ارجمند صحبت کنم لازم به توضیحاتی میباشد امروزه افراده کمی را می توان یافت که به کتاب خوانی علاقه داشته باشد. غافل از آن که بدانند کتاب چه مزایایی در روح و ذهنشان دارد ، اکثر پژوهشگران بر این باورند که کتاب باعث می شود فراموشی و کند ذهنی از میان برداشته شود،  کتاب ذهن ها را باز کرده و فکر را خلاق بار می آورد ،اکثرا توصیه می شود که در پایان شب و قبل ازخواب کتاب مطالعه شود ، درست است که کتاب خوان کم شده ولی هنوز افرادی وجود دارد که علاقه زیادی به خواندن دارند ،

ما به این افراد انتشارات ارجمند را معرفی می کنیم ، که قوی ترین نویسندگان و مترجمان را در خود جای داده است. یکی از مهم ترین معیار های اعتماد سازی سابقه ی هر کاری است ، انتشارات ارجمند در سال ۱۳۷۴ شروع به فعالیت کرده و هدف آن بهبود سطح علمی و فرهنگی در جامعه می باشد

رعایت اخلاق نشردر انتشارات ارجمند و احترام به حقوق مؤلف از ارکان اصلی انتشارات ارجمند است و در این راستا تلاش گسترده ای انجام داده تا کتابهای ترجمه را با عقد قرارداد رسمی با ناشران اصلی و رعایت حقوق مؤلف منتشر کند. نتیجۀ این اقدامات انتشار مشترک کتاب با همکاری مستقیم انتشارات و عقد قراردادهای متعدد با انتشاراتی هایی مهم است. تهران بوکر ارایه دهنده کتب های ارزشمند  انتشارات ارجمند میتوانید اینترنتی خریداری کنید.

نگاهی کوتاه به اهداف و فعالیت های انتشارات ارجمند

زمینه ی فعالیت انتشارات ارجمند بیشتر در زمینه کتاب های علوم پزشکی و روان شناسی است ، امروزه دانشجویان میهن عزیزمان اهمیت کتاب و کسب دانش امروزی را درک کرده و بی توجه نسبت به جاه طلبی با اشتیاق فراوان به کسب علم فکر میکند و از این رو انتشارات ارجمند آنها را در این مسیر همراهی می کند، با گسترش علم در این دو حوزه و افزایش موسسات و سازمان ها تهیه منابع درسی و کمک درسی ، رعایت دقیق مسائل فنی ضروری بوده  که این اصل در انتشارات ارجمند بسیار اساسی بوده ، میشود گفت که انتشارات ارجمند تا کنون موفق به چاپ بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در زمینه ی دانشگاهی در طول ۲۰ سال فعالیت خود کرده است ، انتشارات ارجمند هم اکنون از ناشران موفق و پیشتاز در حوزه‌های روان شناسی ، مشاوره و پزشکی است.

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

برای مطالعه بیشتر در مورد انتشارات سمت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

۳ روش برای انتشار کتاب شما

(۱) استفاده از انتشارات اصلی، مانند انتشارات ارجمند ، روشی است سنتی برای انتشار یک کتاب است. این روش متشکل از یک نویسنده یا عامل آن است، بزرگترین مزیت برای نویسندۀ انتشارات اصلی این است که آنها می توانند تولید، طراحی و بازاریابی کتاب خود را به متخصصان انتشارات منتقل کنند

(۲) شرکت های برون سپاری، برخی از شرکت های برون سپاری هم اکنون از طریق توییتر، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی آنلاین پیشنهاد تبلیغ کتاب را ارائه می دهند. حقوق و دستمزد به نویسنده معمولا بیشتر از ناشر خواهد و حتی می تواند به حدود ۸۰ درصد از سود خالص افزایش یابد.

(۳) روش ترکیبی، یک روش ترکیبی از کتاب های خود جایی است که نویسنده از یکی از وب سایت های مربوطه برای انتشار استفاده می کند. نویسنده، در این مسیر، موراد مربوط به داخل کتاب و جلد را طراحی می کند اما خدمات بازاریابی را از شرکت وب سایت خریداری می کند. یا نویسنده ممکن است تمام بسته را خریداری کند، شامل طراحی کتاب ، بازاریابی و.. هر کدام از این روشها برای انتشار کتاب شما جاذبه های خود و نقاط ضعف و قوت خود را دارد برای نویسندگانی که مایلند کتاب خود را منتشر کنند. واضح است که نویسندگان باید گزینه های خود را بررسی کنند و سپس اولین را بردارند تا برایشان بهتر و سودمند تر باشد پیشنهاد ما به شما انتشارات ارجمند است.

کتاب خود را چاپ کنید

پیدا کردن یک ناشر خوب سخت است، مخصوصا برای کتابهای کودکان زیرا که تیراژ و فروش کمی دارد ، خبر خوب و اخبار بد وجود دارد. بدی این کار این است که شما باید دست نوشته ی خود را به همه ناشران بدهید تا مطالعه کنند ، این کار ممکن است باعٍ سود جویی برخی افراد شود، مگر اینکه شما قبلا به عنوان بک نویسنده کتابی را به چاپ رسانده باشید، در غیر این صورت احتمالا مجبور خواهید بود هزینه های چاپی را پرداخت کنید ناشران امروزی اکثرا ترجیح می دهند که پیشنهاد خود را با پست الکترونیکی و یا به صورت مجازی و غیر حضوری ارسال کنید. این باعث می شود که با ناشران تماس بسیار ساده و ارزان داشته باشید بر این اساس پیشنهاد شما باید کامل و دقیق و بدون اضافات باشد

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

پرفروش ترین کتاب انتشارات ارجمند

انتشارات ارجمند در زمینه های مختلفی کتاب مینویسد و به چاپ میرساند ، از جمله مهمترین آنها می توان به روان شناسی بالینی و تربیتی و جنایی و جنسی و .. اشاره نمود  و همچنین پزشکی بالینی و و روان پزشکی و … این موارد تنها بخشی از سر دسته های کتاب انتشارات ارجمند است و شما میتوانید آن را از سایت ما تهران بوکر تهیه کنید.

چرا کتاب های خود را خودمان به چاپ نرسانیم

به جای فروش حقوق خود به یک ناشر که پس از آن کتاب خود را به طوری که مناسب و تصمیم خود است انتشار می دهد، انتشار کتاب توسط خودتان به شما امکان کنترل کامل و تولید از صفر تا صد کار را میدهد. و هر وقت که بخواهید تصمیم می گیرید که آیا فروش کتاب خود را ادامه دهید یا آن را از قفسه ها بیرون بیاورید ، ناشر خود کنترل کامل بر زمان بندی و تولید را دارد، بنابراین شما می توانید با چاپ مجدد و مدیریت بهترنسخه های بیشتر به فروش برسانید اگر خودتان منتشر کنید، می توانید آن را همانطور که می خواهید انجام دهید. شما همچنین می توانید تضمین کنید که کتاب شما هرگز چاپ نشود با چاپ مجدد آن چه زمانی انجام شود.ولی اگر قست دارید که آنرا به انتشارات بسپارید بهترین گذینه انتشارات ارجمند است.

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

فواید کتاب خوانی و تاثیر آن بر شمااول از همه، خواندن ساده ترین روش یادگیری است. که حتی ممکن است بر روی درک شما در مورد کارآفرینی تأثیر بگذارد. جدا از این، در انتشارات ارجمند کتاب ها اطلاعات مستقیم را ارائه می دهند و به شما داده های ساده ای را ارائه می دهند. از لحاظ اثربخشی، بر روی هر فردی متفاوت است بستگی به درک و فهم آدمی دارد، بعضی ها با هدف تمام کردن کتاب آن را میخوانند هدف ما از خواندن بالا رفتن  درکمان از زندگی است، و همچنین به ما این امکان را می دهد تا اطلاعات، راهنمایی هایی را به صورت موثر جمع آوری کنیم. شما همچنین نیاز به مرور اصطلاحات و استراتژی های فنی را پیدا نمی کنید ، از آنجایی که کتاب ها در انتشارات ارجمند در استراتژی های متفاوت نوشته می شود پس در نتیجه هر کتاب مختص فردی خاص خواهد بود.

تعریفی متمادین از کتاب شناسی

می توان گفت کتابشناسی عبارت است از مطالعه شکل مادی کتابها، مقایسه اختلاف موجود در چاپها، تحریرها و نسخه‌ها به منظور تعیین تاریخ و تحول متنها. کتابنامه و همچنین فهرست کتاب‌ها و دیگر مواد خواندنی هم چنین فهرستی که در آخر کتاب به عنوان مآخذ می‌آید کتاب نامه می‌گویند ، کتابشناسی را میتوان با نام دانش کتابشناسی هم نام برد. کتاب‌شناسی شامل فهرستی از منابع (نوشتارهای علمی شامل مقاله، کتاب، گزارش‌های علمی و پایان‌نامه‌ها) که به صورت مستقیم (منابع اصلی) و غیر مستقیم (منابع فرعی) مربوط به یک موضوع یا موضوع پژوهش است ، هدف کتابشناسی در انتشارات ارجمند فراهم کردن پاراگرافی توصیفی از اهداف، زمینه‌های نظری و از همه مهم تر ارتباط منبع با پژوهش مورد نظر است. این فرایند به تکوین متمرکز پرسش تحقیق کمک شایانی می‌کند. مرور سابقهٔ موضوع از کتابشناسی مناسب حاصل می‌شود.

راز های انتشار یک کتاب

یکی از سخت ترین و پیچیده ترین بخش های نوشتن و طراحی یک کتاب، به انتشار رساندن آن است. هنگامی که یک کتاب را خوتان می نوسید و مراحل چاپ را نیز خودتان انجام می دهید ، به ایده های خود، تحقیقات خود و کلمات خود تکیه می کنید. با این حال، هنگامی که برای به چاپ رسیدن یک کتاب به صورت سنتی اقدام می شود ، باید به دیگران تکیه کنید در این مرحله می توانید از انتشاراتی های کار بلد مانند انتشارت ارجمند استفاده کنید ، سه راه اصلی وجود دارد که شما می توانید کتاب خود را منتشر کنید، از طریق خود انتشارات ، از طریق یک شرکت انتشارات و یا به عنوان کتاب الکترونیکی وجود دارد ، شما می توانید بسته به نیازتان یکی از راه های مذکور را انتخاب کرده ، در این راه انتشارات ارجمند نیز همراهتان خواهد بود

راه های انتشار یک کتاب

در فعالیت های تبلیغاتی و کتابخانۀ خود، این مهم است که روزنامه نگاران را از تبلیغات خود اگاه کنید ، نمایشگران تولید کننده و دیگر عوامل تاثیرگذار را برای یافتن سریع همه چیزهایی که باید در مورد شما و کتاب خود بدانید، پیدا کنید. یکی از بهترین راههای انجام این کار ایجاد یک صفحه برای رسانه ها در وب سایت و وبلاگ شماست .

تبلیغات رسانه ای

صفحات تبلیغاتی وکتاب های آنلاین توسط نام های مختلف، از جمله اتاق رسانه، کیت رسانه ای، اتاق مطبوعات یا کیت مطبوعات، یا به عنوان رسانه یا مطبوعات در منوی ناوبری سایت برچسب گذاری می شوند. در برخی از سایت ها، صفحه رسانه ها از طریق یک لینک از صفحه درباره سایت قابل دسترسی است. هر چیزی که شما از صفحه تبلیغات کتاب خود می خواهید، فقط مطمئن شوید که از هر صفحه ای در سایت خود به وضوح مشخص شده و آسان است

به یاد داشته باشید، صفحه رسانه شما فقط برای رسانه ها نیست – این مکان بسیار خوبی است که برای نشان دادن اعتبارنامه و اطلاعات بیوگرافی خود برای اهداف مختلف تبلیغاتی و کتابخانها نمایش داده شود. برای مثال، می توانید هنگام معرفی خود به وبلاگ نویسان، مشتریان بالقوه و شرکای احتمالی، به صفحه رسانه خود پیوند دهید .

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
انتشارات اجمند
Description
انتشارات اجمند
برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  کتاب شاد باش لعنتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *