خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت انتخابی عالی است. این کتاب نیز مانند هر کتاب دیگری که به بازار میاید و در واقع هدف آن تحت تاثیر قرار دادن مخاطب است،برای این پا به عرصه گذاشت که زندگی خوانندگان را تغییر دهد و همچنین آنها را مجبور کند که اقدامی جدی برای زندگی شان کنند. کتاب در قلمرو سکوت در این دنیای کلمات بیشمار و صداهای گوناگون، مانند یک صدای تازه درخشید.

 

چاپ مجله قبل از انتشار کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران در ابتدا یک مجله برای ترویج و نهادینه کردن بحث «قلمرو سکوت» منتشر کرد.تا ابتدا مردم با قوی ترین ابزاری که انسان می تواند برای موفقیت در کسب و کار و زندگی خود به کار ببرند،اندکی آشناییت پیدا کنند.

وی جی اسواران امکان خرید کتاب در قلمرو سکوت را به همراه مجله اش ارائه داد زیرا بدون این کار که فلسفه پشت صحنه را بیان می کند بسیاری ممکن است آن را به نحوی انجام دهند که بسیاری از افراد مسیحی که روز جمعه به کلیسا می روند بدون اینکه واقعا چیزی در قلبشان حس کنند و این موضوع در طول زمان موجب ایجاد سستی در باورهای آنان میشود.

زیرا آنها از معنای عمیق تر و فلسفه ی چیزی که به آن رو آورده اند چیزی نمیدانند. بنابراین وی جی اسواران لازم دید که ابتدا برای بهتر درک شدن کتاب در قلمرو سکوت برای آن زمینه سازی کند و یک مجله به چاپ برساند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران، خواستار یک کتاب بود که به مناطق خاموش افرادی نفوذ کند که مایل به شناخت بیشتر رابطه شان با خدا و جهان اطرافشان هستند. او نمیخواست صرفا به این پرسش پاسخ دهد که: چگونه میتوان درآمد بیشتری داشت؟ او به دنبال مفاهیم عمیق تر بود. او می خواست با نسل جدید صحبت کند. یک نسلی که دیدگاه روشنی دارد.

 

نویسنده ی کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران، نویسنده ی کتاب در قلمرو سکوت در مالزی متولد شده است و فارغ التحصیل مدرسه اقتصاد لندن و دانشگاه جنوبی ایلینوی است.او بنیانگذار گروه بسیار موفق QI از شرکت های مستقر در هنگ کنگ است. او این شرکت را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کرد و در یک زمان کوتاه، تبدیل به یک شرکت بسیار موفق شد.این شرکت در چندین کشور مختلف از جمله سنگاپور، هنگ کنگ، تایلند و مالزی فعالیت می کند.

به استثنای کسب و کار، وی جی اسواران علاقه به فعالیت در زمینه ی بشردوستی نیز دارد و بنیانگذار RHYTHM است.او همچنین دارای مجوز حسابدار توسط موسسه حسابداران مدیریت (CIMA) است. پس از کار کردن برای شرکت های چند ملیتی مختلف در سرتاسر جهان، تصمیم گرفت تا خود را به آن برساند.

 

کتاب های دیگر وی جی اسواران

 

وی جی اسواران چندین کتاب دیگر نیز منتشر کرده است. کتاب های قبلی او در مورد کسب و کار و مدیریت منتشر شده بود. وی جی اسواران یک سخنران انگیزشی در سراسر جهان محسوب میشود. در کل میتوان گفت کتاب های محبوب او عبارتند از: “کتاب در قلمرو سکوت” و “کتاب در بال های اندیشه” که هر دو به چندین زبان دنیا ترجمه شده اند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

تاریخ چاپ کتاب در قلرو سکوت

 

وی جی اسواران انتشار و امکان خرید کتاب در قلمرو سکوت خود را که در واقع نخستین کتاب آمریکایی او به شمار می آمد در BookExpo America در نیویورک در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۰۵ آغاز کرد.این کتاب به سرعت مورد تحسین بسیاری از افراد واقع شد و به فروش بسیار قوی در آسیا دست پیدا کرد بطوریکه بیش از ۱۰۰۰۰ نسخه فروخته شد. از جمله کسانی که کتاب در قلمرو سکوت را ستایش کرده اند،استفان کوی، نویسنده «۷ عادت مردم موفق» و کن بلانچارد، نویسنده «مدیر یک دقیقه» است.

این کتاب به تعداد زیادی در جنوب شرقی آسیا فروخته شده است. اولین بار در سال ۲۰۰۵ در آسیا توسط انتشارات Rythm House منتشر شد. میتوان گفت کتاب در قلمرو سکوت به اختصار برای کمک به انسان های زیادی نوشته شده است. 

 

موضوع کتاب در قلمرو سکوت

 

عنوان کتاب در قلمرو سکوت به بازتابی یک ساعته اشاره دارد که اگر افراد تمرین کنند،قادر به فهمیدن آنچه در درونشان میگذرد میشوند. کسانی که ساحت سکوت را به زندگی روزمره خود وارد میکنند، بینش متفاوتی را نسبت به آنچه تا به امروز انجام میداده اند و  آنچه امروز انجام می دهند و همچنین کارهای بزرگ، به دست می آورند.

علاوه بر این، این کتاب قابل اجرا برای تمام افراد دنیا با هر شرایطی میباشد.اکثر ما به طور گسترده ای با دامنه تخیل،زندگی درونی،سکوت ذهن خود و جایی که شاعر به عنوان “قسمت پیچیده زندگی” توصیف کرده است،غریبه میباشیم.خرید کتاب در قلمرو سکوت که یک کتاب مدیریتی،در حوزه سکوت و برای هر روزه تیز کردن ذهن و ستایش از قدرت یک ساعت درونگری و آرامش نوشته است،انتخابی عالی برای هرکسی میباشد.

 

تاثیر سنت هندی بر وی جی اسواران

 

اسواران، مالزیایی است که در یک سنت هندوی مدیتیشن رشد کرده است که این منشاء هندی خانواده اش را نشان می دهد. او مواونا وراتهام را که یک سنت سکوت است،نزد پدرش آموخته است.

بخشی از مدیتیشن یک ساعته، که در این کتاب خواهید خواند به شما توصیه میکند که: زیاد گوش کنید؛و قبل از صحبت کردن زیاد فکر کنید.همچنین  لیست کارهای روزانه ی خود را بنویسید و نسب به انجام آن متعهد باشید.آنطور که به نظر میرسد.اسواران موفقیتش در کسب و کارش را به دستور العمل هایی که در کتاب قلمرو سکوت ذکر کرده است مدیون است. این بدان معنی است که او یک ساعت در روز به سکوت مطلق می رود. اما این فعل و انفعال است.بنابراین خرید کتاب در قلمرو سکوت از سایت تهران بوکر را از دست ندهید.

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

دستور العمل های کتاب در قلمرو سکوت

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  کتاب مامان و معنی زندگی

او ساعت را به پنج قسمت تقسیم می کند. سه بار اول و پنجم هر کدام ۱۰ دقیقه،و سری چهارم ۲۰ دقیقه طول می کشد. زمان مطلوب بین ۴:۳۰ صبح تا ۶ صبح است. اگر به هر دلیلی سکوت شکسته شود، دوباره شروع می کنید.

 

تجزیه تحلیل روز قبلتان

 

بخش اول باید با تفکر عمیق در مورد روز قبلتان،اتفاقانی که برای خودتان و در رابطه با اطرافیانتان رخ داد و همچنین آنچه که می توانستید برای بهتر شدن روزتان انجام دهید،و تجزیه و تحلیل از اینکه چطور میتواند بهتر باشد بگذرد.

 

نوشتن لیست کارهایتان

 

قسمت دوم، نوشتن تمام چیزهایی است که امروز باید انجام دهید.این نوشتن باید اصولی و منطقی باشد طوریکه شما بتوانید به تمام برنامه هایی که نوشته اید متعهد باشید. درصورتیکه برنامه هایتان قابل اجرا نباشد،شما را دلسرد خواهد کرد.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

نوشتن هدف های بلند مدت

 

قسمت سوم کتاب در قلمرو سکوت این است که اهداف خود را برای هفت روز آینده، برای ۱۲ ماه آینده و برای پنج سال آینده بنویسید. هر روز این اهداف را به روز کنید. در تغییر آنها انعطاف پذیر باشید.

 

برقراری ارتباط با خدا

 

قسمت چهارم این است که با خدای خود ارتباط برقرار کنید، به طوری که برای شما راحت تر باشد و خلاصه ای از این انعکاس را بنویسید.نوشتن همواره به شما کمک میکند

اسواران می گوید: اگر این کارها را برای ۲۱ روز انجام دهید،تبدیل به عادت می شود. سکوت و درون گرایی حال شما را بهتر می کند، زیرا به شما کمک می کند که انرژی خود را تا حد زیادی ذخیره کنید و در راه های سودمندتری استفاده کنید همچنین شما را در کسب و کارتان بهتر می کند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

قیمت خرید کتاب در قلمرو سکوت

 

با توجه به ارزشمندی این کتاب و دیدگاه شفاف و مفیدی که به شما میبخشد، قیمت کتاب در قلمرو سکوت یک مسئله ی بسیار ناچیز و پیش پا افتاده محسوب میشود. شما میتوانید خرید کتاب در قلمرو سکوت را بصورت آنلاین و از سایت تهران بوکر با قیمت و کیفیت بالا انجام دهید.

خرید کتاب در قلمرو سکوتاز تهران بوکر

شما به راحتی میتوانید کتاب در قلمرو سکوت را به صورت آنلاین از سایت تهران بوکر خریداری کنید درب منزل تحویل بگیرید سایت تهران بوکر به عنوان مرجع فرو ش آنلاین کتاب در این عرصه فعالیت گشترده ای دارد .

اهمیت سکوت 

میتوان گفت که در واقع قبل از اغاز خلقت سکوت به وجود امده است .و بدون کوچکترین سخن و کلامی آسمان ها در فضا پراکنده شده است .آغاز جهان سکوت بوده است .برای همه ی مان پیش امده است در سکوت و تنهایی ایده های عالی و خوبی در مورد مسائل مختلف به فکرمان رسیده است اما پیش از اجرای هر کدام از ان ها به طور منطقی و عقلانی به نحوه اجرای ان نیز فکر کردید و ان را درذهنتان آنالیز کردید .پس میتوان گفت از مهم ترین مقوله های کسب و کار سکوت و در مرحله ی بعد تفکر در هنگام سکوت است

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

موفقیت در قلمرو سکوت

از این کتاب میتوان به عنوان کتاب اسرار موفقیت یاد کرد.زیرا درون هر کدام از ما نیروی درونی وجود دارد که با مه در دنیای سکوت میتوان ان را مهار کرد و از ان در جهت مثبت زندگی استفاده کرد .با جستجوی نوع زندگی انسان های موفق میتوان به راحتی دریافت کرد که ان ها در طول زندگی شان به دنبال این بودند که چگونه از زمان و قدرت ذهنشان بیشترین استاده مفید را بکنند .در این امر اداره کردن زمان بسیار مهم تلقی میشود اما مدیریت کوچکترین چیز ها هم به تمرکز و تفکر دقیق دارد .این قدرت تفکر است که بشر را به موفقیت های عظیم میرساند .

خرید کتاب در قلمرو سکوت و فواید ان

کشمکش ها و درگیری هایی که در ذهن ما رخ میدهد گاهی بی نتیجه است و گاهی هم باعث ترقی و پیشرفت ما میگردد ذهن ما ازاد و رها به هر سو کشیده میشود مهار و کنترل موضوعات ما را در رسیدن به اهدافمان یاری میدهد . خرید کتاب در قلمرو سکوت به شما این امکان را میدهد که چگونه در دنیای سکوت فکر های خود را مهار کنید و همین طور به درک زلالیت و استعداد عظیمی که درون تان نهفته است اگاهی میبخشد

همچنین از پیشرفته ترین کتاب ها در زمینه ی نتورک میتوان به این کتاب اشاره کرد و باعث میشود ارامشتان را به طور کامل در جهت کسب و کار خود و زیر مجموعه هایتان بالا ببرید .و فشار های منفی را از روی دوشتان بر میدارد

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
خرید کتاب در قلمرو سکوت
Description
خرید کتاب در قلمرو سکوت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *