کتاب برتری خفیف

ابتدا کتاب برتری خفیف در سال ۲۰۰۵ برای نخستین بار به چاپ رسید، نویسنده این کتاب جف اولسون است که استاد حمیده اوشلی آن را ترجمه کرده است، زمانی که این کتاب برای نخستین بار به چاپ رسید کمتر کسی این درجه از محبوبیت و درخواست نسبت به این کتاب را تصور می کرد، این کتاب بدون هیچ تبلیغات رسانه ای به این حجم از محبوبیت دست یافت و حتی هیچ ناشر به خصوصی هم نداشت ، که به نوبه ی خود بسیار جالب است ، از جمله مهم ترین و چشم گیرترین تغییرات این کتاب می توان به اضافه شدن دو بخش جدید و جالب {راز شادی} و {اثر موجی} اشاره کرد که مفهوم برتری خفیف روی دو عرصه حیاتی زندگی یعنی شادی هر روزه و  تاثیر بلند مدت روش ها را بیان می کند، در کل میتوان گفت کتاب برتری خفیف برایتان جالب خواهد بود..

 

مفهوم کلی کتاب

کتاب برتری خفیف اطلاعات جدیدی را به ما ارائه نمی‌دهد. بلکه در تلاش است به ما یادآوری کند هر آنچه را که برای موفقیت لازم داریم ، فراهم است فقط لازم است که از دانش موجود خود بهره‌ی کافی و صحیح ببریم و در مسیر درست از این اطلاعات استفاده کنیم. تمرکز نویسنده بر عادات و کارهای روزمره‌ای است که هر روز انجام می‌دهیم، اما هیچ توجهی به آن‌ها نداریم. همان کارهای کوچک و ساده‌ای که به مرور زمان می‌توانند برای ما موفقیت‌های بزرگ را خلق کنند ،جف اولسون در این کتاب یک راهنمای مشخص برای رسیدن به تغییرات دلخواه را به خواننده‌ی خود ارائه می‌دهد. ممکن است نکاتی در سراسر کتاب بارها تکرار شوند، اما این تکرار بیهوده نیست.  از طریق تکرار کارهای روزانه به‌طور منظم است که می‌توانید اooز جایی که هستید، به جایگاه مورد علاقه‌ی خود برسید.

نگاهی کوتاه و گیرا به بخش ها و سرفصل های آن

در مورد کتاب برتری خفیف میتوان گفت که این کتاب آنقدر جذاب است که وصف آن از طریق دهان به دهان چرخید و چرخید و دیری نگذشت که مانند شعله های آتش همه گیر شد ، کتاب برتری خفیف به بخش های مختلفی تقسیم شده است که در ادامه به آن می پردازیم:بخش اول نحوه عملکرد برتری خفیف که خود شامل ۹ فصل است ، فصل اول آن با عنوان {ولگرد ساحلی و میلیونر}: در مورد دو رفیق است که از بچگی با هم دوست بوده اند و حتی در دانشگاه هم با هم هم اتاقی بودند ، فصل دوم با عنوان {اولین عنصر}در مورد فردی ورشکسته است که می خواهد از صفر شروع کندو شروع به کار فروش می کند، فصل سوم با عنوان {انتخاب}مردی ثروتمند است که در روزهای آخر عمرش در بستر مرگ افتاده و …

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف در بخش دوم به زندگی به همراه برتری خفیف می پردازد ، که این بخش هم در ادامه بخش قبلی شامل ۹ فصل است ،فصل دهم با عنوان {دو مسیر زندگی}به انتخابی راه درست و یا غلط می پردازد، فصل یازدهم با عنوان {تسلط و مهارت یافتن در برتری خفیف} به چگونگی رسید به اهداف می پردازد ، فصل دوازدهم با عنوان، {روی استعدادها و مهارت های خودتان سرمایه گذاری کنید} به سرمایه گذاری در رشد و بهبود شخصی فرد تمرکز دارد ، در فصل سیزدهم با عنوان {یادگیری از مربی ها} به شما شناخت از طریق الگوپردازی را می آموزد ، در فصل چهارده که عنوان آن {از چهار هم پیمان برتری خفیف بهره بگیرید}، استفاده از نیرو ها برای رسیدن به اهداف است. فصل پانزده با عنوان {عادات برتری خفیف را در خود پرورش دهید}، به نادیده گرفتن عادت های بد می پردازد و …

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  کتاب زندگی عاقلانه

 

برای مطالعه کتاب مامان و معنی زندگی کلیک نمایید.

 

نویسنده کتاب ، جف اولسون کیست

جف اولسون، نویسنده‌ی کتاب برتری خفیف تابه‌حال بیش از ۹۰۰ برنامه‌ی تلویزیونی در زمینه‌ی رشد فردی، سلامتی، موفقیت‌های مالی، ارتباطات و غیره تولید کرده است. او با افراد حرفه‌ای دنیای موفقیت مانند برایان تریسی، جیم ران، لس براون و افراد دیگر همکاری داشته است. در آمریکا و سراسر دنیا برای هزاران مخاطب خود سخنرانی می‌کند. او در ۳۰ سال گذشته با سخنرانی‌های ارزشمند خود به صدها هزار انسان در بهبود زندگی‌شان در زمینه موفقیت مالی و رشد شخصی کمک زیادی کرده‌است. او همواره خود را شاگرد مسیر رشد شخصی و پیشرفت می‌داند. جف اولسون به همان میزان که در خوشبختی و سلامتی خود موفق عمل کرده، در زمینه‌های مالی و شخصی نیز موفق بوده است. او معتقد است همه‌ی این موفقیت‌ها در گرو یکدیگر و هم‌راستا هستند.

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

خرید کتاب برتری خفیف

با پیشرفت روز افزون تگنولوژی امروزه راه هایی زیادی برای خرید یک کتاب و یا هر چیز دیگری وجود دارد وجود دارد شما می توانید کتاب برتری خفیف را از فروشگاه ها و یا مراکز معتبر کتاب فروشی به صورت حضوری تهیه کرده و یا آنرا به صورت آنلاین از وب سایت تهران بوکر تهیه نمیایید.

قیمت کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف نیز مانند سایر اقلام بعد از هر چاپ ممکن است قیمت متغیری داشته باشند ممکن است تغییراتی در متن و یا تعداد صفحات و یا در طراحی آن ایجاد شود که باعث تغییر قیمت آن شود و یا حتی ممکن است به علت پایین بودن یا بالا بودن فروش آن کتاب قیمتش تغییر کند ، در خرید کتاب باید به این توجه داشت که کم بودن یا بالا بودن قیمت یک کتاب نشانه خوب بودن یا بد بودن آن نیست.

Summary
کتاب برتری خفیف
Article Name
کتاب برتری خفیف
Description
کتاب برتری خفیف | خرید کتاب برتری خفیف | قیمت کتاب برتری خفیف | دانلود کتاب برتری خفیف | پی دی اف کتاب برتری خفیف | خرید انلاین کتاب برتری خفیف
Author
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *