کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی تنها کتابی است که خود افراد می توانند در مورد روانشناسی و زیست شناسی مطالعه کنند تا دیگر افکار غلط را تبدیل به افکار خوب تبدیل کنند تا بتوانند روز به روز شاد تر و به بهترین نحو زندگی کنند. روزانه ۶۰۰۰۰ فکر به ذهن افراد خطور می کنند ولی افراد باید حواس شان به افکاری که به ذهن شان خطور می کند باشد و تا حد ممکن به مسائل خوب فکر کنید و افکار بد را از ذهن خود بیرون کنید تا بتونید شاد و سرحال تر به زندگی خود ادامه دهید. کتاب شاد باش لعنتی ۴۴ مبحث دارد که در مورد درد ها و راه حل های چگونگی شاد زندگی کردن را به افراد آموزش می دهند.

 

درد به چه معناست

کتاب شاد باش لعنتی در مورد ضربه و آسیب هایی که هر فرد حتی اگر انسان درستکاری هم باشید برای یک بار که شده در زندگی تجربه خواهید کرد.بسا که تجربه ی درد و رنج در زندگی خیلی اوقات ربطی به درستی اعمال و پاک بودن نیت ما ندارد و حتی انسان های بسیار خوب هم درد را در زندگی تجربه میکنند.و به این دلیل نباید زندگی را ناعادلانه دانست. چرا که این خاصیت زندگی ست و ما باید از دل هر دردی یک درس بیرون بکشیم.

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

 

برای مطالعه بیشتر در مورد کتاب خیره به خورشید نگریستن رو لینک سبزرنگ کلیک کنید.

 

 

ضربه

امکان دارد شما در زندگی ضربه ای را تجربه کرده باشید که به نفع شما باشد حتی اگر قبول کردن آن برای شما خیلی دردناک و غیر قابل تحمل باشد. شاید در حین تجربه ی آن ضربه از سوی زندگی یا اطرافیان،درد بسیاری را متحمل شویم و نتوانیم آن را بپذیریم. اما قطعا پس از گذشت زمان درد آن کمرنگ شده و درسی که باید از آن واقعه میگرفتیم پر رنگ میشود.

 

به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم

اگر در زندگی سختی نکشیده باشی نمی توانی به چیزهای خوب دست پیدا کنی و موفق شوی. جالب است بدانید تمام افرادی که به موفقیت های والایی دست یافته اند در زندگی سختی های بسیاری کشیده اند. باید به اتفاق هایی که برایتان می افتد توجه داشته باشید و کتاب شاد باش لعنتی به موفق شدن در زندگی به ما کمک شایانی می کند.

 

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

ظاهر و باطن انسان ها

همیشه خود انسان ها هستند که انتخاب می کنند که نسبت به اتفاقی که پیش می آید چه نوع واکنشی را نشان دهند و همیشه ظاهری که می بینید با باطنی که طرف مقابل دارد قابل قیاس نیست.بنابراین نمیتوان کسی را با ظاهرش قضاوت کرد.

 

کتاب شاد باش لعنتی

 

از چه کسانی مشورت بخواهید

کتاب شاد باش لعنتی به شما کمک می کند تا بدانید باید از چه کسانی مشورت بخواهید و آیا گرفتن مشورت از کسانی که در کار خود موفق هستند میتواند برایمان مفید واقع شود. بنابر این در هر زمینه ای که قصد موفقیت در آن را دارید حتما از کسانی که در آن زمینه موفق هستند و پس از گذران سختی ها به آن مرحله رسیده اند مشورت کنید و از تجربه هایشان استفاده کنید. 

استفاده درست از وقت

باید بدانید که از چه کسی مشورت و یا کمک می خواهید. وقتی شما واقف هستید که آن شخص توان چیزی که شما می خواهید را ندارد نباید از او بخواهید که کاری را برایتان انجام دهد یا از او مشورتی بخواهید. این کار تنها باعث می شود که شما وقت خود را بیهوده تلف کنید.همه این ها به تلاش شما بستگی دارد و باید بدانید که بجا و درست انجام دادن کارها بسیار مهم است.

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  کتاب در قلمرو سکوت

رفتار بر طبق خواسته ها

در کتاب شاد باش لعنتی اشاره شده است که بهتر است همیشه بر طبق چیزهایی که می خواهید پیش بروید نه کمتر و نه بیشتر از آنها مانند این است که شما یک گلی دارید که هفته یک بار نیاز به آب دادن داشته باشد ولی شما بیشتر از آن که نیاز دارد به آن آب بدهید و یا اینکه بجای هفته ای یک بار ماهی یک بار به گل خود آب بدهید،این کار موجب خشک شدن گیاه می شود.بنابراین رعایت تعادل در کارها بسیار مهم است.

 

صبر کردن

در بعضی از مواقع باید صبر کرد تا آن اتفاق در زمان خودش رخ بدهد و یا حل شود هر یک زمان مشخصی دارند که اگر زودتر باشند هیچ کاربردی ندارد.ما برای بعضی از اتفاقات زندگی که در حسرت وقوع آنها به سر میبریم هنوز آمادگی لازم را نداریم و تا زمان وقوع آن باید اتفاقات متعددی را تجربه کنیم. اما اگر عجول باشیم و هنر صبر کردن را بلد نباشیم،زمان وقوع آن اتفاق را به تاخیر میندازیم.

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

اثر تغییر بر روی زندگی افراد

تنها چیزی که همیشه وجود دارد تغییر است در همه حال ممکن است چیز خوب به یک چیز بد تبدیل شود و همه چیز در حال تغییر است و ترس انسان ها از تغییراتی است که نتوانند آنها را حل کنند و یا چیزهایی است که آن را متوجه نشوند و یا نفهمند و ترس باعث می شود که به جاهایی که باید برویم و یا کارهایی که باید انجام دهیم را انجام ندهیم و متوقف شویم.در کتاب شاد باش لعنتی چگونگی غلبه بر این ترس ها گفته میشود.

 

اولین ضربه در زندگی

در کتاب شاد باش لعنتی به اولین ضربه هنگامی که به این دنیا چشم گشوده ایم بدون گناه، بدون هیچ بیماری و یا این که از چیزی با خبر باشیم  با دست به پشت شما ضربه می زنند. این اولین ضربه ای است که از پشت سر به شما می زنند.شما تصور میکنید این چقدر سخت و ناعادلانه است ولی شما در آن لحظه نمی دانستید که اگر آن لحظه به شما ضربه ای از پشت نمی زدند شما امکان زنده بودن و زندگی را نداشتید.بنابراین هر وقت ضربه ای در زندگی می خورید اندوهگین نباشید که حتما حکمتی دارد.

 

قیمت کتاب شاد باش لعنتی

این کتاب نیز بیشتر ارزش معنوی دارد و ارزش کتاب خیلی بیشتر از قیمت تعیین شده است. کتاب شاد باش لعنتی را میتوانید با سفارش از همین سایت به صورت آنلاین خریداری کرده و از خواندن مطالب جذاب و مفید آن لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *