خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت انتخابی عالی است. این کتاب نیز مانند هر کتاب دیگری که به بازار میاید و در واقع هدف آن تحت تاثیر قرار دادن مخاطب است،برای این پا به عرصه گذاشت که زندگی خوانندگان را تغییر دهد و همچنین آنها را مجبور کند که اقدامی جدی برای زندگی شان کنند. کتاب در قلمرو سکوت در این دنیای کلمات بیشمار و صداهای گوناگون، مانند یک صدای تازه درخشید.

 

چاپ مجله قبل از انتشار کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران در ابتدا یک مجله برای ترویج و نهادینه کردن بحث «قلمرو سکوت» منتشر کرد.تا ابتدا مردم با قوی ترین ابزاری که انسان می تواند برای موفقیت در کسب و کار و زندگی خود به کار ببرند،اندکی آشناییت پیدا کنند.

وی جی اسواران امکان خرید کتاب در قلمرو سکوت را به همراه مجله اش ارائه داد زیرا بدون این کار که فلسفه پشت صحنه را بیان می کند بسیاری ممکن است آن را به نحوی انجام دهند که بسیاری از افراد مسیحی که روز جمعه به کلیسا می روند بدون اینکه واقعا چیزی در قلبشان حس کنند و این موضوع در طول زمان موجب ایجاد سستی در باورهای آنان میشود.

زیرا آنها از معنای عمیق تر و فلسفه ی چیزی که به آن رو آورده اند چیزی نمیدانند. بنابراین وی جی اسواران لازم دید که ابتدا برای بهتر درک شدن کتاب در قلمرو سکوت برای آن زمینه سازی کند و یک مجله به چاپ برساند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران، خواستار یک کتاب بود که به مناطق خاموش افرادی نفوذ کند که مایل به شناخت بیشتر رابطه شان با خدا و جهان اطرافشان هستند. او نمیخواست صرفا به این پرسش پاسخ دهد که: چگونه میتوان درآمد بیشتری داشت؟ او به دنبال مفاهیم عمیق تر بود. او می خواست با نسل جدید صحبت کند. یک نسلی که دیدگاه روشنی دارد.

 

نویسنده ی کتاب در قلمرو سکوت

 

وی جی اسواران، نویسنده ی کتاب در قلمرو سکوت در مالزی متولد شده است و فارغ التحصیل مدرسه اقتصاد لندن و دانشگاه جنوبی ایلینوی است.او بنیانگذار گروه بسیار موفق QI از شرکت های مستقر در هنگ کنگ است. او این شرکت را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کرد و در یک زمان کوتاه، تبدیل به یک شرکت بسیار موفق شد.این شرکت در چندین کشور مختلف از جمله سنگاپور، هنگ کنگ، تایلند و مالزی فعالیت می کند.

به استثنای کسب و کار، وی جی اسواران علاقه به فعالیت در زمینه ی بشردوستی نیز دارد و بنیانگذار RHYTHM است.او همچنین دارای مجوز حسابدار توسط موسسه حسابداران مدیریت (CIMA) است. پس از کار کردن برای شرکت های چند ملیتی مختلف در سرتاسر جهان، تصمیم گرفت تا خود را به آن برساند.

 

کتاب های دیگر وی جی اسواران

 

وی جی اسواران چندین کتاب دیگر نیز منتشر کرده است. کتاب های قبلی او در مورد کسب و کار و مدیریت منتشر شده بود. وی جی اسواران یک سخنران انگیزشی در سراسر جهان محسوب میشود. در کل میتوان گفت کتاب های محبوب او عبارتند از: “کتاب در قلمرو سکوت” و “کتاب در بال های اندیشه” که هر دو به چندین زبان دنیا ترجمه شده اند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

تاریخ چاپ کتاب در قلرو سکوت

 

وی جی اسواران انتشار و امکان خرید کتاب در قلمرو سکوت خود را که در واقع نخستین کتاب آمریکایی او به شمار می آمد در BookExpo America در نیویورک در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۰۵ آغاز کرد.این کتاب به سرعت مورد تحسین بسیاری از افراد واقع شد و به فروش بسیار قوی در آسیا دست پیدا کرد بطوریکه بیش از ۱۰۰۰۰ نسخه فروخته شد. از جمله کسانی که کتاب در قلمرو سکوت را ستایش کرده اند،استفان کوی، نویسنده «۷ عادت مردم موفق» و کن بلانچارد، نویسنده «مدیر یک دقیقه» است.

این کتاب به تعداد زیادی در جنوب شرقی آسیا فروخته شده است. اولین بار در سال ۲۰۰۵ در آسیا توسط انتشارات Rythm House منتشر شد. میتوان گفت کتاب در قلمرو سکوت به اختصار برای کمک به انسان های زیادی نوشته شده است. 

 

موضوع کتاب در قلمرو سکوت

 

عنوان کتاب در قلمرو سکوت به بازتابی یک ساعته اشاره دارد که اگر افراد تمرین کنند،قادر به فهمیدن آنچه در درونشان میگذرد میشوند. کسانی که ساحت سکوت را به زندگی روزمره خود وارد میکنند، بینش متفاوتی را نسبت به آنچه تا به امروز انجام میداده اند و  آنچه امروز انجام می دهند و همچنین کارهای بزرگ، به دست می آورند.

علاوه بر این، این کتاب قابل اجرا برای تمام افراد دنیا با هر شرایطی میباشد.اکثر ما به طور گسترده ای با دامنه تخیل،زندگی درونی،سکوت ذهن خود و جایی که شاعر به عنوان “قسمت پیچیده زندگی” توصیف کرده است،غریبه میباشیم.خرید کتاب در قلمرو سکوت که یک کتاب مدیریتی،در حوزه سکوت و برای هر روزه تیز کردن ذهن و ستایش از قدرت یک ساعت درونگری و آرامش نوشته است،انتخابی عالی برای هرکسی میباشد.

 

تاثیر سنت هندی بر وی جی اسواران

 

اسواران، مالزیایی است که در یک سنت هندوی مدیتیشن رشد کرده است که این منشاء هندی خانواده اش را نشان می دهد. او مواونا وراتهام را که یک سنت سکوت است،نزد پدرش آموخته است.

بخشی از مدیتیشن یک ساعته، که در این کتاب خواهید خواند به شما توصیه میکند که: زیاد گوش کنید؛و قبل از صحبت کردن زیاد فکر کنید.همچنین  لیست کارهای روزانه ی خود را بنویسید و نسب به انجام آن متعهد باشید.آنطور که به نظر میرسد.اسواران موفقیتش در کسب و کارش را به دستور العمل هایی که در کتاب قلمرو سکوت ذکر کرده است مدیون است. این بدان معنی است که او یک ساعت در روز به سکوت مطلق می رود. اما این فعل و انفعال است.بنابراین خرید کتاب در قلمرو سکوت از سایت تهران بوکر را از دست ندهید.

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

دستور العمل های کتاب در قلمرو سکوت

 

او ساعت را به پنج قسمت تقسیم می کند. سه بار اول و پنجم هر کدام ۱۰ دقیقه،و سری چهارم ۲۰ دقیقه طول می کشد. زمان مطلوب بین ۴:۳۰ صبح تا ۶ صبح است. اگر به هر دلیلی سکوت شکسته شود، دوباره شروع می کنید.

 

تجزیه تحلیل روز قبلتان

 

بخش اول باید با تفکر عمیق در مورد روز قبلتان،اتفاقانی که برای خودتان و در رابطه با اطرافیانتان رخ داد و همچنین آنچه که می توانستید برای بهتر شدن روزتان انجام دهید،و تجزیه و تحلیل از اینکه چطور میتواند بهتر باشد بگذرد.

 

نوشتن لیست کارهایتان

 

قسمت دوم، نوشتن تمام چیزهایی است که امروز باید انجام دهید.این نوشتن باید اصولی و منطقی باشد طوریکه شما بتوانید به تمام برنامه هایی که نوشته اید متعهد باشید. درصورتیکه برنامه هایتان قابل اجرا نباشد،شما را دلسرد خواهد کرد.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

نوشتن هدف های بلند مدت

 

قسمت سوم کتاب در قلمرو سکوت این است که اهداف خود را برای هفت روز آینده، برای ۱۲ ماه آینده و برای پنج سال آینده بنویسید. هر روز این اهداف را به روز کنید. در تغییر آنها انعطاف پذیر باشید.

 

برقراری ارتباط با خدا

 

قسمت چهارم این است که با خدای خود ارتباط برقرار کنید، به طوری که برای شما راحت تر باشد و خلاصه ای از این انعکاس را بنویسید.نوشتن همواره به شما کمک میکند

اسواران می گوید: اگر این کارها را برای ۲۱ روز انجام دهید،تبدیل به عادت می شود. سکوت و درون گرایی حال شما را بهتر می کند، زیرا به شما کمک می کند که انرژی خود را تا حد زیادی ذخیره کنید و در راه های سودمندتری استفاده کنید همچنین شما را در کسب و کارتان بهتر می کند.

 

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

قیمت خرید کتاب در قلمرو سکوت

 

با توجه به ارزشمندی این کتاب و دیدگاه شفاف و مفیدی که به شما میبخشد، قیمت کتاب در قلمرو سکوت یک مسئله ی بسیار ناچیز و پیش پا افتاده محسوب میشود. شما میتوانید خرید کتاب در قلمرو سکوت را بصورت آنلاین و از سایت تهران بوکر با قیمت و کیفیت بالا انجام دهید.

خرید کتاب در قلمرو سکوتاز تهران بوکر

شما به راحتی میتوانید کتاب در قلمرو سکوت را به صورت آنلاین از سایت تهران بوکر خریداری کنید درب منزل تحویل بگیرید سایت تهران بوکر به عنوان مرجع فرو ش آنلاین کتاب در این عرصه فعالیت گشترده ای دارد .

اهمیت سکوت 

میتوان گفت که در واقع قبل از اغاز خلقت سکوت به وجود امده است .و بدون کوچکترین سخن و کلامی آسمان ها در فضا پراکنده شده است .آغاز جهان سکوت بوده است .برای همه ی مان پیش امده است در سکوت و تنهایی ایده های عالی و خوبی در مورد مسائل مختلف به فکرمان رسیده است اما پیش از اجرای هر کدام از ان ها به طور منطقی و عقلانی به نحوه اجرای ان نیز فکر کردید و ان را درذهنتان آنالیز کردید .پس میتوان گفت از مهم ترین مقوله های کسب و کار سکوت و در مرحله ی بعد تفکر در هنگام سکوت است

خرید کتاب در قلمرو سکوت

خرید کتاب در قلمرو سکوت

موفقیت در قلمرو سکوت

از این کتاب میتوان به عنوان کتاب اسرار موفقیت یاد کرد.زیرا درون هر کدام از ما نیروی درونی وجود دارد که با مه در دنیای سکوت میتوان ان را مهار کرد و از ان در جهت مثبت زندگی استفاده کرد .با جستجوی نوع زندگی انسان های موفق میتوان به راحتی دریافت کرد که ان ها در طول زندگی شان به دنبال این بودند که چگونه از زمان و قدرت ذهنشان بیشترین استاده مفید را بکنند .در این امر اداره کردن زمان بسیار مهم تلقی میشود اما مدیریت کوچکترین چیز ها هم به تمرکز و تفکر دقیق دارد .این قدرت تفکر است که بشر را به موفقیت های عظیم میرساند .

خرید کتاب در قلمرو سکوت و فواید ان

کشمکش ها و درگیری هایی که در ذهن ما رخ میدهد گاهی بی نتیجه است و گاهی هم باعث ترقی و پیشرفت ما میگردد ذهن ما ازاد و رها به هر سو کشیده میشود مهار و کنترل موضوعات ما را در رسیدن به اهدافمان یاری میدهد . خرید کتاب در قلمرو سکوت به شما این امکان را میدهد که چگونه در دنیای سکوت فکر های خود را مهار کنید و همین طور به درک زلالیت و استعداد عظیمی که درون تان نهفته است اگاهی میبخشد

همچنین از پیشرفته ترین کتاب ها در زمینه ی نتورک میتوان به این کتاب اشاره کرد و باعث میشود ارامشتان را به طور کامل در جهت کسب و کار خود و زیر مجموعه هایتان بالا ببرید .و فشار های منفی را از روی دوشتان بر میدارد

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی تنها کتابی است که خود افراد می توانند در مورد روانشناسی و زیست شناسی مطالعه کنند تا دیگر افکار غلط را تبدیل به افکار خوب تبدیل کنند تا بتوانند روز به روز شاد تر و به بهترین نحو زندگی کنند. روزانه ۶۰۰۰۰ فکر به ذهن افراد خطور می کنند ولی افراد باید حواس شان به افکاری که به ذهن شان خطور می کند باشد و تا حد ممکن به مسائل خوب فکر کنید و افکار بد را از ذهن خود بیرون کنید تا بتونید شاد و سرحال تر به زندگی خود ادامه دهید. کتاب شاد باش لعنتی ۴۴ مبحث دارد که در مورد درد ها و راه حل های چگونگی شاد زندگی کردن را به افراد آموزش می دهند.

برای مطالعه بیشتر در مورد کتاب خیره به خورشید نگریستن رو لینک سبزرنگ کلیک کنید.

 

درد به چه معناست

کتاب شاد باش لعنتی در مورد ضربه و آسیب هایی که هر فرد حتی اگر انسان درستکاری هم باشید برای یک بار که شده در زندگی تجربه خواهید کرد.بسا که تجربه ی درد و رنج در زندگی خیلی اوقات ربطی به درستی اعمال و پاک بودن نیت ما ندارد و حتی انسان های بسیار خوب هم درد را در زندگی تجربه میکنند.و به این دلیل نباید زندگی را ناعادلانه دانست. چرا که این خاصیت زندگی ست و ما باید از دل هر دردی یک درس بیرون بکشیم.

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

 

 

 

ضربه

امکان دارد شما در زندگی ضربه ای را تجربه کرده باشید که به نفع شما باشد حتی اگر قبول کردن آن برای شما خیلی دردناک و غیر قابل تحمل باشد. شاید در حین تجربه ی آن ضربه از سوی زندگی یا اطرافیان،درد بسیاری را متحمل شویم و نتوانیم آن را بپذیریم. اما قطعا پس از گذشت زمان درد آن کمرنگ شده و درسی که باید از آن واقعه میگرفتیم پر رنگ میشود.

 

به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم

اگر در زندگی سختی نکشیده باشی نمی توانی به چیزهای خوب دست پیدا کنی و موفق شوی. جالب است بدانید تمام افرادی که به موفقیت های والایی دست یافته اند در زندگی سختی های بسیاری کشیده اند. باید به اتفاق هایی که برایتان می افتد توجه داشته باشید و کتاب شاد باش لعنتی به موفق شدن در زندگی به ما کمک شایانی می کند.

 

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

ظاهر و باطن انسان ها

همیشه خود انسان ها هستند که انتخاب می کنند که نسبت به اتفاقی که پیش می آید چه نوع واکنشی را نشان دهند و همیشه ظاهری که می بینید با باطنی که طرف مقابل دارد قابل قیاس نیست.بنابراین نمیتوان کسی را با ظاهرش قضاوت کرد.

 

کتاب شاد باش لعنتی

 

از چه کسانی مشورت بخواهید 

کتاب شاد باش لعنتی به شما کمک می کند تا بدانید باید از چه کسانی مشورت بخواهید و آیا گرفتن مشورت از کسانی که در کار خود موفق هستند میتواند برایمان مفید واقع شود. بنابر این در هر زمینه ای که قصد موفقیت در آن را دارید حتما از کسانی که در آن زمینه موفق هستند و پس از گذران سختی ها به آن مرحله رسیده اند مشورت کنید و از تجربه هایشان استفاده کنید. 

استفاده درست از وقت

باید بدانید که از چه کسی مشورت و یا کمک می خواهید. وقتی شما واقف هستید که آن شخص توان چیزی که شما می خواهید را ندارد نباید از او بخواهید که کاری را برایتان انجام دهد یا از او مشورتی بخواهید. این کار تنها باعث می شود که شما وقت خود را بیهوده تلف کنید.همه این ها به تلاش شما بستگی دارد و باید بدانید که بجا و درست انجام دادن کارها بسیار مهم است.

 

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

رفتار بر طبق خواسته ها

در کتاب شاد باش لعنتی اشاره شده است که بهتر است همیشه بر طبق چیزهایی که می خواهید پیش بروید نه کمتر و نه بیشتر از آنها مانند این است که شما یک گلی دارید که هفته یک بار نیاز به آب دادن داشته باشد ولی شما بیشتر از آن که نیاز دارد به آن آب بدهید و یا اینکه بجای هفته ای یک بار ماهی یک بار به گل خود آب بدهید،این کار موجب خشک شدن گیاه می شود.بنابراین رعایت تعادل در کارها بسیار مهم است.

 

صبر کردن

در بعضی از مواقع باید صبر کرد تا آن اتفاق در زمان خودش رخ بدهد و یا حل شود هر یک زمان مشخصی دارند که اگر زودتر باشند هیچ کاربردی ندارد.ما برای بعضی از اتفاقات زندگی که در حسرت وقوع آنها به سر میبریم هنوز آمادگی لازم را نداریم و تا زمان وقوع آن باید اتفاقات متعددی را تجربه کنیم. اما اگر عجول باشیم و هنر صبر کردن را بلد نباشیم،زمان وقوع آن اتفاق را به تاخیر میندازیم.

اثر تغییر بر روی زندگی افراد

تنها چیزی که همیشه وجود دارد تغییر است در همه حال ممکن است چیز خوب به یک چیز بد تبدیل شود و همه چیز در حال تغییر است و ترس انسان ها از تغییراتی است که نتوانند آنها را حل کنند و یا چیزهایی است که آن را متوجه نشوند و یا نفهمند و ترس باعث می شود که به جاهایی که باید برویم و یا کارهایی که باید انجام دهیم را انجام ندهیم و متوقف شویم.در کتاب شاد باش لعنتی چگونگی غلبه بر این ترس ها گفته میشود.

کتاب شاد باش لعنتی

کتاب شاد باش لعنتی

 

اولین ضربه در زندگی

در کتاب شاد باش لعنتی به اولین ضربه هنگامی که به این دنیا چشم گشوده ایم بدون گناه، بدون هیچ بیماری و یا این که از چیزی با خبر باشیم  با دست به پشت شما ضربه می زنند. این اولین ضربه ای است که از پشت سر به شما می زنند.شما تصور میکنید این چقدر سخت و ناعادلانه است ولی شما در آن لحظه نمی دانستید که اگر آن لحظه به شما ضربه ای از پشت نمی زدند شما امکان زنده بودن و زندگی را نداشتید.بنابراین هر وقت ضربه ای در زندگی می خورید اندوهگین نباشید که حتما حکمتی دارد.

خریدکتاب شاد باش لعنتی

این کتاب نیز بیشتر ارزش معنوی دارد و ارزش کتاب خیلی بیشتر از قیمت تعیین شده است. کتاب شاد باش لعنتی را میتوانید با سفارش از همین سایت به صورت آنلاین خریداری کرده و از خواندن مطالب جذاب و مفید آن لذت ببرید.

کنترل غم و شادی

در تمام دنیا و برای همه ی ما مشکلات و درگیری های ذهنی و درونی  وجود دارد که میتواند باعث اختلال و مشکلات بیرونی شود این که بتوانیم این مشکلات و افکار را کنترل و مهار کنیم به حال خوب خودمان کمک میکند و ذهن ما را از هر مشکلی رها میکند رهایی ذهن کار اسانی نیست ولی هر کس بتواند ذهن خود را خالی از هر گونه دغدغه کند میتواند بسیاری از مشکلاتش را نیز حل کند . یکی از راه هایی که کتاب شاد باش لعنتی به شما برای تخلیه ی نیرو های منفی و خلاصی ذهن از ان ها کمک میکند

راه حل شاد بودن

راه حل اصلی کتاب شاد باش لعنتی بسیار ساده است اما ابتدا باید به خود شناسی برسید زیرا از شناخت خود میتوانید به این پی ببرید که چه چیز هایی شما را خوشحال میکند و از چه چیز هایی بدتان میاید شناخت علایق از مسائل مهم حل مسائل تلقی میشود.

شاد بودن اصل مهمی ست و به حل بسیاری از مشکلات کمک میکند متخصصان تشخیص داده اند که راه درمان بسیاری از بیماری ها شاد بودن است

درک از شرایط 

کنترل کردن مشکلات کار اسانی نیست اما هر مشکلی راهی دارد عبور از مشکلات سخت و تجربه کسب کردن هم خوب است و باعث پیشرفت و درس گرفتن در زندگی میشود زندگی سرشار از اموزه هاییست که باید از ان ها عبور کنیم مهم کنترل خود در این شرایط است تا بتوانیم شادی را در زندگی خود نیز ایجاد کنیم .

اما در هر شرایطی اینکه به حال خوب خودمان کمک کنیم و درک کافی از شرایط داشته باشیم هیچ گاه دچار مشکل جدی نمیشویم .

 

کتاب خیره به خورشید نگریستن

کتاب خیره به خورشید نگریستن اثری بسیار جسورانه از اروین یالوم است که به کشف و رویارویی با حقیقت مربوط به مرگ می پردازد و به ما کمک می کند تا بتوانیم آن را درک کنیم و این حقیقت مهم را بپذیریم. کتاب خیره به خورشید نگریستن با اینکه جنبه ی فیزیکی مرگ باعث از بین رفتن انسان  می شود کمک می کند که با آگاهی های کامل دیگر ترس از مردن را نداشته باشیم و راه های مقابله با این ترس ها را به مخاطبان خود ارائه می دهند و در دیدگاه مخاطب نسبت به زندگی و همچنین مرگ نیز تغییرات اساسی و مثبتی ایجاد خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر در مورد کتاب شادباش لعنتی رو لینک سبزرنگ کلیک کنید.

مطالعه کتاب باعث چه چیزی می شود

خواندن کتاب خیره به خورشید نگریستن باعث تمرکز کردن و توجیه شدن و در نهایت ارتقاء ذهن و فکر انسان ها  می شود که این اتفاق یک موضوع مهم و ارزشمند به حساب می آید.همانطور که تمام کتاب ها دریچه ای تازه به روی دیدگاه های درست هستند و باعث میشوند ما از زوایای دید مختلف به وقایع نگاه کنیم،این کتاب نیز میتواند سهم زیادی در تغییر دیدگاه ما داشته باشد.

 

 

 

مشکلاتی که در رابطه با مرگ پیش می آید

دکتر یالوم در کتاب خیره به خورشید نگریستن مشکلاتی که مراجعین در رابطه با مرگ و فناپذیری داشته اند همدردی با آنها و نظرهای درمانی و شفا بخش خود را در رابطه با مرگ را با دیگران به اشتراک می گذارد حقیقت مرگ و جدا شدن از جسم و دنیای مادی و بی معنا شدن یک انسان ناراحت کننده و نا امید کننده به نظر می رسد اما خواندن این کتاب به ما کمک می کند تا از حقیقت نترسیم بلکه مرگ را در یک چهار چوب مثبت و معنی دار قرار دهیم بطوری که رشد فردیمان سریع تر شده و ارتباط خود با دیگران و دنیای اطراف خود را افزایش دهیم.

 

کتاب خیره به خورشید نگریستن

کتاب خیره به خورشید نگریستن

ترس از مرگ و راه های مقابله با ترس

موضوع مرگ و از بین رفتن زندگی مادی انسان ها را نمی توان انکار کرد. ترس به طور مستقیم و غیر مستقیم به ما نشان داده می شود و زندگی انسان ها را تحت شعاع خود قرار می دهد. دکتر یالوم در کتاب خیره به خورشید نگریستن با گفتن تجربه های روان درمانی بیماران خود که با مسئله مرگ دست به گریبان بوده اند و با ساختن تجربه های شخصی خود در مواجهه شدن با مرگ و ترس راهکارهایی را برای مقابله با ترس به مخاطبان خود ارائه میدهد که تغییرات مثبت و اساسی خواهد شد.

 

کتاب بر گرفته از چیست

بر گرفته از مجموعه ایی از عقاید کاملا” شخصی است که رویارویی نویسنده با مرگ و تجربه هایش در این مورد است.  ترس از مرگ در وجودمان هست  و تاریکی مرگ بخشی از زندگی ما انسان ها است و رهایی از آن ممکن نیست. اما این کتاب حاوی مطالب مفهومی است که راه های غلبه بر ترس را می آموزد. ما می توانیم با ترس از مرگ مواجه شویم به همان صورتی که با تمام ترس های دیگر روبه رو می شویم.باید بپذیریم که مرگ در انتظار همه ی ما است پس بهتر است خود را با آن آشنا کنیم و با تجزیه و تحلیل های درست آن،افکار بیهوده را از ذهن خود بیرون کنیم.

 

خرید کتاب خیره به خورشید نگریستن 

شما میتوانید با مراجعه به سایت تهران بوکر کتاب خیره به خورشید نگریستن را به صورت آنلاین تهیه فرمایید. شما با خرید این کتاب میتوانید اطلاعات خود را در زمینه خودشناسی و باور هایی که در دنیای پس از مرگ وجود دارد بالا ببرید . در واقع هدف این کتاب نا امید کردن فرد نمیباشد هدف آن فقط بیان حقیقت هایی است که هر فرد باید بداند .

کتاب خیره به خورشید نگریستن

کتاب خیره به خورشید نگریستن

 

 

 

قدرت عقاید به چه منظور است

در کتاب خیره به خورشید نگریستن در فصل چهار اشاره به عقاید هر یک از انسان ها دارد که با یکدیگر فرق دارند و هر یک قدرت چشمگیری دارند. نظرها و دیدگاه های متفکرانی که در قرن های مختلف زندگی می کردند به ما کمک می کند تا افکاری که ما را اذیت می کنند را سرکوب کنیم و در راه های خوب و مفیدی که وجود دارد قدم بگذاریم و آن ها را در زندگی خود به کار ببریم چرا که برای مقابله در ترس از مرگ بیشترین تاثیر دارد.

 

هدف نویسنده از نوشتن کتاب

هدف نویسنده از نوشتن این کتاب این نبود که یک کتاب نا امید کننده و یا غم انگیز را بنویسد بلکه با این هدف آن را نوشته است که با خواندن کتاب خیره به خورشید نگریستن به درک واقعی و وضعیت انسانی خود، محدودیت ها و زمان محدودی که داریم و اینکه بتوانیم از لحظه به لحظه زندگی و زمان محدودی که داریم بهترین استفاده را ببریم و با تمام وجود نسبت به دیگران حس محبت و همدردی را داشته باشیم.

قیمت کتاب خیره به خورشید نگریستن

قیمت کتاب خیره به خورشید نگریستن بسیار مناسب میباشد. امروزه با بالا رفتن قیمت کاغذ و لوازمی که در تهیه یک کتاب استفاده میشود باعث شده است تا افزایش چند برابری در این حوزه ایجاد شود اما قیمت کتاب خیره به خورشید نگریستن با وجود این افزایش بسیار مقرون به صرفه میباشد و با کمترین قیمت عرضه میشود.

کتاب خیره به خورشید نگریستن

کتاب خیره به خورشید نگریستن

 

 

تجربه های بیدار کننده

منظور پیام هایی است که از طریق خواب دریافت می کنیم که در کتاب خیره به خورشید نگریستن در فصل سوم در مورد این که چه تجربه هایی برای ما پیامدهایی را به همراه دارد مانند این است که شما خوابی را می بینید که ولی هیچ اهمیتی به آن نمی دهید و بعد از این که آن اتفاق می افتد شما به یاد آن خواب و پیامد هایی که برایتان به همراه داشته می افتید ولی اگر همان موقع پیامد های آن خواب جدی می گرفتید شاید می توانستید از آن اتفاق جلو گیری کنید و یا آمادگی های لازم برای اتفاق را برای خود فراهم سازید

تحلیل کتاب خیره به خورشید نگریستن

کتاب خیره به خورشید نگریستن بینشی عمیق راجع به جهان پس از مرگ  و فنا پذیری را به مخاطب ارائه میدهد آمار و تحقیقات نشان میدهد اضطراب از مرگ برای تعداد بسیاری از افراد وجود دارد و ترسی نسبت به این مسئله در دل بیشتر افراد هست .این ترس و اضطراب هنگام مرگ یکی از اطرافیانمان یا رفتن به سمت و سوی پیری و فرسودگی با گذر زمان بیشتر بروز میکند .با توجه به گفته ی دکتر یالوم وقتی به مرگ و نابودی نزدیک میشویم یا اینکه حتی اگر به ما گفته شود زمان کمی برای زندگی باقی مانده است تمایل مان هم به انجام دادن علایقمان و اولویت های زندگی افزایش پیدا میکند حتی بیشتر ریسک میکنیم یا از بودن با عزیزانمان بیشتر لذت میبریم و یک جور از فرصت ها بیشتر استفاده میکنیم 

تجربه ی تلخ 

در اطراف ما حتما کسانی هستند که عزیزشان را از دست دادند و تجربه ی این حس تلخ را داشته اند و همین باعث شده نسبت به مرگ هراس داشته باشند .در واقع این ترس همیشه درون ما وجود دارد فقط هر چند وقت یکبار با مشغول کردن فکرمان سعی در فراموشی میکنیم .اما این اضطراب با همه ی افراد همراه است و برای هر کسی در یک برهه ی خاص خود را بروز میدهد .

روش نویسنده کتاب خیره به خورشید نگریستن

در کتاب خیره به خورشید نگریستن نویسنده با شیوه ای بسیار هنرمندانه و نگارشی روان و ساده این حس ترس و اضطراب را بین تمام افراد پخش میکند و از ان به عنوان یک حس مشترک بین تمام افراد یاد میکند تا از اضطراب ان بکاهد . و به افراد راهکار هایی برای مواجه با این اضطراب می اموزد. که تمام تلاشش را برای دید و نگارش دقیق به موضوع مرگ به ما می اموزد .   

 

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخش های فلسفه یکی از بهترین کتاب ها در زمینه فلسفه می باشد خواندن این کتاب را به همه کاربران عزیز پیشنهاد میکنیم کتاب تسلی بخش های فلسفه یکی از آخرین آثار آلن دوباتن می باشد بیشاز دویست هزار از این کتاب به فروش رفته است.

مردم از همه جنبه های زندگی ، افرادی با برخی از باور نکردنی ترین تجربه های زندگی ، افرادی که از قلم به ثروت رفته اند و از موفقیت به موفقیت رسیده اند ، وقت لازم را برای نوشتن تجربیات خود گرفته اند تا ما در ثروت دانش آنها سهیم باشیم. آنها خرد و تجربه خود را ارائه داده اند تا بتوانیم از آن الهام بگیریم و از آن راهنمایی کنیم ، و به این ترتیب بتوانیم فلسفه خود را با آن اصلاح کنیم. مشارکت آنها بر اساس تجربیات آنها امکان تنظیم مجدد بادبان ما را فراهم می کند. آنها هدایای بینش خود را به ما تحویل داده اند تا در صورت لزوم بتوانیم برنامه های خود را تغییر دهیم تا از خطاهای آنها جلوگیری کنیم. ما می توانیم زندگی خود را بر اساس توصیه های خردمندانه آنها تنظیم مجدد کنیم.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

برای مطالعه بیشتر کتاب زندگی عاقلانه روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

با نگاهی به گذشته متوجه خوایم شد که اندیشه فلسفی تحریک شده است در بیشتر افراد ریشه گسترانده است و همچنین تفکر مدرن را شکل داده است با این حال بسیاری براین معتقد هستند که فلسفه فقط برای نخبگان می باشد زیرا آن ها توسط اساتید برتر اندیشه جدا می شوند طوری که به طرز حیرت انگیزی برای آموزش توده هایی مانند آلن در تلاش هستند.

به عنوان کسی که هر از گاهی خواندن چالش برانگیز را دوست دارد ، من بعد از خواندن این کتاب کمی دچار شک  شدم که به نوعی فلسفه گنگ شده است. اما پس از آن ، من همیشه احساس می کنم که قسمتهای بالای بحث فلسفی با تمایل به تبدیل گفتگو به یک تمرین در قلمرو اخلاقی رنج می برندآلن دوباتن در کتاب تسلی بخشی های فلسفه با بیان داستان هایی از سقراط،فیلسوف بزرگ،و بیان افکار و عقاید شجاعانه وی که همواره به دنبال ساختارشکنی هنجارهای جامعه و همچنین عقاید فردی بوده است،سعی در تقویت احساس شک و شجاعت در ما دارد.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه  در مواجهه با بی پولی

همانطور که آلن دوباتن به نقل قول کتاب تسلی بخشی های فلسفه از شاعر اپیکوری اشاره میکند: مما هم مانند بیماری هستیم که که علت بیماری خود را نمی دانیم و شاید در درون خود احساساتی چون سرخوردگی،ناامیدی،ناکافی بودن،حقارت،کمبود عزت نفس و افسردگی داشته باشیم که علت آن را نمیدانیم و با هجوم به درمان های نادرست بیرونی سعی در سرکوب این احساسات داشته باشیم.

مثلا هیچکدام از ما نمیدانیم که نیاز شدید بشر برای کسب پول جدا از تمام علت های ظاهری به نیاز ریشه ای ما که درواقع جلب احترام اطرافیان،داشتن آزادی و زندگی تحلیل شده است برمیگردد. و این همان چیزی است که آل دوباتن در کتاب تسلی بخشی های فلسفه راجب تفکر فیلسوف لذت گرا اپیکور میگوید.اپیکور میگوید: “اگر پول داشته باشیم ئلی از نعمت دوستان،آزادی و زندگی تحلیل شده محروم باشیم هرگز واقعا خوشبخت نخواهیم بود. و اگر از این سه نعمت برخوردار باشیم ولی پول نداشته باشیم،هرگز بدبخت نخواهیم بود.”

به گفته اپیکور ما سه نوع نیاز داریم:طبیعی و ضروری،طبیعی ولی غیرضروری،نه طبیعی و نه ضروری.ما میتوانیم به اندازه ی رفع نیازهای طبیعی و ضروری پول داشته باشیم و همین برای ایجاد احساس خوشبختی در ما کافی باشد.بنابراین اگر دائم به دنبال پول زیادی باشیم و و هیچ میزانی از آن نتواند احساس رضایت را در ما به وجود آورد به این نتیجه خواهیم رسید که این حس نارضایتی ریشه در برآورده شدن نیازهای غیر مادی می باشد.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

خرید کتاب تسلی بخشی های فلسفه

خرید کتاب تسلی بخشی های فلسفه از طریق سایت تهران بوکر امکان پذیر میباشد. شما میتوانید با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین کتاب تسلی بخشی های فلسفه را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید . شما با خرید این کتاب میتوانید اطلاعات فلسفی خود را بسیار بالا ببرید و از نکات طلایی آن بهره ببرید.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه در مواجهه با ناکامی

در زندگی معمولا با گذشت زمان و رسیدن به بلوغ فکری متوجه میشوید که در بیشتر اوقات بین خواسته هایمان و واقعیت ها فاصله های زیادی وجود دارد و هرگز جهان بر مطابق با امیال و خواسته های ما حرکت نمی کند اما ما همیشه در پذیرفتن این حقیقت مقاومت می کنیم و اگر به چیزی که می خواهیم رسیم بر اساس باور هایی که داریم به شدت ناراحت می شویم و در ناکامی و شکست فرو میرویم آلن دوباتن در کتاب تسلی بخشی های فلسفه بخش از حکمت فیلسوف رواقی،سنکا سخن میگوید.سنکا عقیده دارد باید برای مقابله با حس ناکامی پس از شکست،قبل از آنکه شکست را تجربه کنیم،خود را در آن موقعیت تصور کرده و ببینیم که آنقدر ها هم که فکر میکنیم وحشتناک نیست.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

تسلی بخشی در مواجهه با ناتوانی و نابسندگی

باید این را قبول کنیم که ما انسان ها از ابعاد مختلفی ناتوان هستیممانند ابعاد فرهنگی و جسمی و فکری و غیرهالبته باید این را هم گفت که شاید مافقط ناتوانی های خود را می بینیم چون ممکن است انسان های زیاد دیگری باشند که دور از کم و کاستی هستند در صورتی که اکر با آن ها هم صحبت شوید متوجه کم و کاستی های آن ها و مشکلاتشون می شوید .دوباتن در این کتاب تسلی بخشی های فلسفه با نقل داستان هایی از فیلسوف و حکیم اخلاقی،مونتی،انگیزه ای برای پذیرش و عجین شدن با این ناتوانی ها و زندگی با آنها را در اختیارمان میگذارد.

قیمت کتاب تسلی بخشی های فلسفه

هزینه کتاب تسلی بخشی های فلسفه نسبت به راهنمایی هایی که در آن ارائه شده بسیار مرقون به صرفه است . امروزه هزینه مطالعه در مقایسه با سایر هزینه های روزمره بسیار پایین بوده و از بسیاری از هزینه های اضافی که هیچ سودی در رشد و ترقی فرد ندارد بهتر میباشد.

تسلی بخشی قلب شکسته

همه انسان ها عاشق می شوند و این وضوع در زندگی هر فردی اتفاق می افتد و این عشق ما را با مشکلات زیادی روبرو می کنند که این مشکلات شاملدل مشغولی های فراوان،درد،درگیری های فکری،استرس و دلتنگی های وقت و بی وقت که شاید بخش های مهمی از زندگیمان را مختل کند.

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کتاب تسلی بخشی های فلسفه در مواجهه با سختی

آدمی به صورت ذاتی همیشه به دنبال لذت و خوش گذرونی می باشدو نمی تواند سختی های این راه را تحمل کنددر صورتی که بین لذت و سختی رابطی نزدیکی وجود داردیعنی انسان باید درک کند که بدون تحمل سختی ها و رنج ها هرگز به لذت و خوشی نمی رسددر بخش پایانی کتاب کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن از قول فریدریش نیچه،فیلسوف نام آشنای قرن،میگوید که اگر انسان توانایی تحمل و کشش رنج را نداشته باشد،شایسته خوشی نیز نمیباشد و هرگز آن را دریافت نمیکند.چراکه انسانی راحت طلب تلقی میشود.

بیان موضوع به روش فلسفی

مورد جستجو و بررسی به روشی فلسفی می باشداگر این کتاب را بخوانید می توانید از سقراط چیزهای زیادی گرفت مثلا اینکه هنگام ارائه ی یک کتاب نباید محبوبیت را فراموش کنیم همچنین این کتاب می آموزد که افراد چگونه بر احساس ناامیدی خود تسلط داشته باشندو راه حل مشکلات مالی خود را پیدا کننددر کتاب تسلی بخشی های فلسفه راهایی هم مبتنی  بر درمان ناکارامدی ها وجود دارد .همچنین کسانی که در زندگی شان دچار شکست عشقی  شده اندمیتوانند مبنی بر دانسته های فلسفی در کتاب تسلی بخشی های فلسفه راه حل مشکلاتشون را بیابند.

 

ویژگی بارز کتاب تسلی بخشی های فلسفه

کسانی که  از مشکلات زندگی به تازگی عبور کرده اند در این کتاب می توانند با نیچه همزاد پنداری کنن دو با بینش بیشتری به مشکلاتشون نگاه کنند

با توجه به همچین ویژگی هایی تا اکنون نسخه های زیادی بیش از دویست هزار نسخه ازان در تمام دنیا به فروش رسیده است .

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه که در این مطلب میخواهیم به آن بپردازیم توسط آلبرت آلیس نوشته شده و ترجمه ی آن توسط خانوم صدف هنرکار صورت گرفته است ناشر آن عالی تبار است، این کتاب ۲۸۰ صفحه ای که برگرفته از ذهن خلاق آلبرت آلیس است کتابی پرمفهوم در زمینه ی رفتار درمانی عقلانی و استفاده از آن در زندگی روزمره مان است ، قابل ذکر است که، این کتاب به اندازه ی برخی از ویزیت های روان شناسان که پذیرای این موضوع هستند دیوانه کننده نیست. من تکنیک هایی عالی در این کتاب پیدا کردم که اگر بخواهم به همه ی آنها اشاره کنم، باید خیلی بیشتر صحبت کنم و تنها به این نکته اکتفا می کنم که نویسندگان خود به خوبی سخن گفته اند و اگر به دنبال این دسته کتاب هستید بهترین گذینه پیش روی شما خواهد بود.

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه

جهت مطالعه کتاب تسلی بخشی های فلسفه کلیک نمایید.

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه دارای ۲۱ فصل می باشد این کتاب که توسط آلبرت آلیس نوشته شده است البته با همکاری های رابرت هاپر توانسته است به چگونگی یک زندگی درست اشاره دارد برای مثال در فصل اول آن به شما راهنمایی های جدید برای یک زندگی عاقلانه  را بیان می کند، که چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم و زندگی خود را عاقلانه پیش ببریم ،در واقع می توان گفت که موضع اصلی کتاب زندگی عاقلانه روان درمانی عقلانی احساسی است و اعتقاد نویسنده قبل از نوشتن این کتاب این بود که میخواهد بیشتر به مردم کمک کند ،این کتاب بر خلاف تمام کتاب هایی که خواندید از هیچکدام از اصطلاحات خاص روان شناسی و روان پزشکی استفاده نمی کند، و شاید بهترین کتاب موجود برای عوام مردم در زمینه ی روان درمانی باشد.

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه

نویسنده کتاب زندگی عاقلانه آلبرت آلیس

آلبرت آلیس که نویسنده کتاب زندگی عاقلانه است در سال ۱۹۱۳ میلادی به دنیا آمد. وی در سال ۱۹۴۳ مدرک لیسانس خود از دانشگاه سیتی کالج نیویورک دریافت کرد. و در سال ۱۹۴۷ مدرک دکترای خود از دانشگاه کلمبیا  کسب کرد ،به علت علاقه به روان کاوی به مدت سه سال آموزش های لازم در این زمینه را فرا گرفت و سپس به عنوان روان شناس بالینی در یک موسسه بهداشت روانی در نیوجرسی مشغول به کار شد ،در سال ۱۹۵۶ در مجمع سالانه انجمن روان شناسی آمریکا نخستین مقاله اش را در باب درمان عقلانی که بعدها با نام رفتار عقلانی هیجانی شد ارائه داد. اگر چه آلیس استاد یار سه دانشگاه بود ولی صرفا انرژی خود را صرف انجام رفتار درمانی عقلانی می کرد ، وی چند کتاب مهم نیز به چاپ رساند که مهمترین آن همین کتاب زندگی عاقلانه است .

نگاهی کوتاه به یکی ازفصل های کتاب زندگی عاقلانه

در فصل هفتم کتاب زندگی عاقلانه با موضوع غلبه بر تاثیرات گذشته خواهیم خوتند چگونه می توانیم بر ناهنجاری های که در دوران کودکی یا در زندگی گذشته برایمان پیش آمده است تسلط داشته باشیم ممکن است سوالاتی در ذهنمان پیش بیاد که برای مثال با عقده هایی که در کودکی برایمان پیش آمده و یا بی توجهی های که از طرف خانواده بوده چه کنیم ؟ این دست سوال ها ،سوال های خوبی هستند و به آسانی در رفتار درمانی و عقلانی احساسی قابل پاسخ گویی هستند، در واقع ما میتوانیم قبل از هر توضیحی ابتدا ببینیم عقده  چگونه ایجاد می شود  سپس به آن بپردازیم که در این فصل بیشتر به این موضوع پرداخته و اشاره هایی بسیاری به به علت و روش های حل آن کرده که در این مقاله نمیگنجد.

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه

خرید کتاب زندگی عاقلانه

یکی از ساده ترین و آسان ترین روش ها برای خرید یک کتاب آستفاده از فضای مجازی چه بسا اینترنت است شما میتوانید برای خرید کتاب زندگی عاقلانه از طریق وب به سایت تهران بوکر مراجعه و آن را خریداری کنید ، شما میتوانید در این وب سایت کتاب های بروز فراوانی را مشاهده کنید و ر صورت نیاز به هرکدام آنرا به سب خود اضافه کنید برای مراجعه به این وب سایت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

چه کسانی کتاب زندگی عاقلانه را بخوانند

اگر شما صداقت لازم برای شناختن خود در خودتان احساس می کنید کتاب زندگی عاقلانه مهم ترین کتابی می شود که تا به حال مطالعه کرده و اید و بسیار مناسب کسانی استدر حقیقت می توانید به روشی ساده و بدون پرداخت هزینه های بسیار زیاد خود را درمان کنید در صورتی که تمام قوانین این کتاب را رعایت کنید ، این کتاب در چند دهه گذشته اصول رفتار درمانی عقلانی هیجانی را در قالب یک کتاب خودیاری به زبان ساده توضیح می دهد. امیدوارم از خواندن آن لذت ببرید و همراه با اصول این کتاب زندگی لذت بخش تری داشته باشد.

کتاب زندگی عاقلانه

کتاب زندگی عاقلانه

آموزش های کتاب زندگی عاقلانه

آموزش های کتاب  زندگی عاقلانه به شما میگوید که در زندگی با احتیاط و با عقل برای خود برنامه ریزی کنید. نه اینکه براساس شانس باید بسیار با احتیاط و دقیق باشید تا بتوانید به همان هدفی که در ذهن دارید برسید بدون سرگرمی آن خسته کننده است، مانند یک سفر طولانی که در آن هیچ جاذبه وجود ندارد – دانش چندمنظوره لذت زیادی را به وجود می آورد. سفر اول زندگی نجیب باید در گفتگو با مرده ها منتقل شود: ما زندگی می کنیم که می دانیم و خودمان را می شناسیم، از این رو این کتاب زندگی عاقلانه ما را واقعا انسان می سازد. بعد از ان باید بتوانید همه چیز خوب و بد را در دنیا ببیند.

برنامه دادن به زندگی

ما باید برای زندگی خود برنامه ریزی دقیقی ذاشته باشیم اما متاسفانه مردم از این کار خوششان نمی آید و هیچ وقت برنامه ریزی نمی کنند و وقتی به آن چیزی که باب میلشان نیست می رسند احساس خوبی ندارندبی تفاوتی از قصد خود، سرنوشت ساز است،در این مواقع آن ها دیگران و خدا را در نرسیدن به اهدافشان مقصر می دانندما باید به زندگی مان توجه کنیم و متمرکز شویم. همانطور که روزهای بد نیز می آیند، روزهای پیروزی هم می آیند. پذیرفتن فراز و نشیب، و خوب و بد، نشانه ی رشد است . 

کتاب در قلمرو سکوت

قبل از اینکه در مورد کتاب در قلمرو سکوت صحبت کنم باید دانست که کتاب خوانی در فرهنگ جهانی امری بسیار مهم است که باید به آن توجه زیادی شود ، این امر آنقدر مهم است که خودتان میبینید که هر روزه و همه جا به آن تاکید می شود،

پس دست از کتاب خواندن بر ندارید و اگر مدتی است که آنرا رها کردید از همین حالا دوباره شروع کنید، آغازی که قطعا سرانجامش خوب است و بدون شک از این کار پشیمان نخواهید شد ، من به شما برای شروع کتاب در قلمرو سکوت را پیشنهاد میکنم ، این کتاب که نوشته وی جی اسواران است که جدیدترین و بروز ترین نسخه آن در سال ۱۳۹۷ به چاپ رسیده است می تواند کتاب خوبی برای شروع شما باشد ، امیدوارم با خواندن آن ذهنی باز تر و تفکری عظیم تر داشته باشید چون شما لایق بهترین ها هستید.

برای مطالعه کتاب پیام گم گشته روی لینک سبز رنگ کلیک کنید .

کتاب در قلمرو سکوت

سخنی در میان مردم مرسوم است که می گوید {نمی توانم صدای افکار خود را بشنوم} این جمله را اکثرا کسانی می گویند که در محیط هایی پر هیاهو همراه با صدا های ناهنجار زندگی می کنند. کتاب در قلمرو سکوت به این موارد نیز می پردازد ،

می توان گفت اساسا چنین صدا هایی نوعی شکایت و درخواست کمک در دنیای امروزی هستند ،که زندگی ما انسان ها را تهت تاثیر خود قرار داده اند،  این ناهنجاری ها در زندگی ما تاثیر زیادی گذاشته و بر ذهن ما مسلط شده شده  ،می توان گفت که به همین دلیل است که مردم امروزی از شهرها و مکان های شلوغ فراری اند و ترجیح شان این است که در محیطی آرام مانند کوه و یا جنگل و یا دشت و صحرا باشند ،اصطلاحی در آمریکای لاتین هست که میگوید: {از همه چیز دور شو و خودت را آرام کن}.

 

کتاب در قلمرو سکوت

کتاب در قلمرو سکوت

پس باید توجه شده باشید که اساس این کتاب بیان این نکته است که هیج جنگلی به اندازه کافی متراکم و یا هیچ جزیره ای به اندازه کافی آرام و دنج نیست که به ما کمک کند ، اکنون شش میلیلرد نفر در کره زمین وجود دارد و به قدری ارتباطات زیاد است که جدایی از جمع نوعی حرکت لوکس و شیک به حساب می آید ،

با این وجود، انزوا و جدایی از جمع امری نیست که انسان همیشه خواهان آن باشد ، می توان گفت که انسان ها بیشتر دوست دارند مدت کوتاهی را در آرامش و سکوت به سر ببرند تا مقداری ریکاوری داشته باشند ، که این آرامش در محیط شهری پیدا نمی شود ، بهتر است در مکانی آرام  مانند جنگل و یا هرجایی که شما حس راحتی دارید به دور از دقدقه های روزمره تان به استراحت بپردازید.

 

 

بخش ها و سرفصل ها کتاب در قلمرو سکوت

در اینجا می خواهیم گذری بر مطالب و سرفصل های کتاب در قلمرو سکوت داشته باشیم ،بخش اول این کتاب که شامل دو فصل است ،فصل اول با عنوان {سکوت} و فصل دوم با عنوان {قدیمی ترین کتاب مقدس} در  بخش دوم کتاب در قلمرو سکوت در امتداد بخش اول چهار فصل را در خود جای داده است ،

فصل سوم با عنوان {فرآیند تمرکز} فصل چهارم با عنوان {وظیفه} ، فصل پنجم با عنوان {دانش} و فصل ششم با عنوان {سرسپردگی} ، در ادامه و در بخش سوم که شامل ۵ فصل است که فصل اول آن با عنوان {بزرگ ترین نبرد} ،فصل دوم با عنوان {دشمن درون} ، فصل سوم با عنوان {جست و جو برای رسیدن به تعادل} ، فصل چهارم با عنوان {به سوی عدم وابستگی} ، فصل پنجم با عنوان {بالاترین سطح قلمرو سکوت} میتوان اشاره کرد

کتاب در قلمرو سکوت

کتاب در قلمرو سکوت

نویسنده کتاب در قلمرو سکوت جف اولسون کیست

نام کامل نویسنده کتاب در قلمرو سکوت (وی جی اسواران) است وی که یک تاجر معروف در کشور مالزی به شمار می رود مدیر اجرایی مجموعه شرکت های ql است ،او در سال ۱۹۶۰ در ایالات پنانگ مالزی متولد شد ،پدرش در وزارت کار مالزی فعالیت می کرد و به همین دلیل خانواده اسواران در دوران کودکی وی همیشه به شهر های مختلف مالزی سفر می کردند ،

وی با رتبه خوبی در رشته اجتماع و اقتصاد از دانشکده اقتصاد لندن فارغ التحصیل شد و تا کنون سه کتاب نوشته است که کتاب در قلمرو سکوت یکی از آنهاست وی جی اسواران در این کتاب به توضیح فلسفه مدیریتی خود در زندگی اشاره می کند و توضیح می دهد که هر روز با یک دقیقه سکوت و آرامش شروع می شود.

خرید کتاب در قلمرو سکوت

اگر قست خرید کتاب در قلمرو سکوت را دارید بهترین راه و آسان ترین روشی که می توان به شما پیشنهاد کرد خرید از کتاب فروشی های آنلاین است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت تهران بوکر این کتاب و حتی کتاب هایی از این دست را خریداری کنید، بدون اینکه زحمت زیادی بکشید.

کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته به روایت سفری عجیب که این فرصت را به ما میدهد که تا دانش و خرد مربوط به فرهنگی باستانی را کشف کرده و پیام تاثیرگذار آن را داشته باشیم کتاب پیام گم گشته با الهام از تجربه واقعی نویسنده خانم مارلومورگان نوشته شده است و مترجم کتاب خانم الهه کیان فر است بلکه کتاب پیام گم گشته فقط یک دست نوسته ساده نمی باشد بلکه کتاب را به عنوان یک رمان نیز فروخته شده است.

برای مطالعه کتاب در قلمرو سکوت روی لینک سبز کلیک کنید .

کتاب پیام گم گشته بر گرفته از چه چیزی است ؟

کتاب پیام گم گشته بر گرفته شده از یک قبیله کوچک بومی در صحرای استرلیا به نام ابوری جینی ها است که با مشکلات قانونی و حقوقی روبه رو نشوند نوشته شده است بلکه نویسنده اطلاعات  تاریخ مفیدی را ارائه داده است.

 

 

هدف از نوشتن کتاب پیام گم گشته ؟

کتاب پیام گم گشته اطلاعات تاریخی مفیدی را ارائه داده ام تا مجبور نباشید به کتابخانه بروید و لازم نیست حتما به استرالیا سفر کنید در این کتاب در مورد وضعیت امروزی این بومیان استرالیایی را می توان با زندگی سیاه پوستان در آمریکا در شهر های مختلف و مناطق خاصی که زندگی می کنند و آنها بیشتر بی کار هستند و تعداد کمی از آنها بیکار هستند و فرهنگ در این بومیان از بین رفته است مثل آمریکایی ها که خود را از عقیده مقدس خود را منع کرده اند.

خرید کتاب پیام گم گشته 

شما به راحتی تمام میتوانید از سایت تهران بوکر کتاب را خریداری کنید و درب منزل خود دریافت کنید تهران بوکر ارایه دهنده بهترین خدمات انلاین در زمینه کتب میباشد. 

مردم برای یافتن چه چیزی تلاش می کنند ؟ 

مردم سعی دارند که فرهنگ و روابط  نژادی را بهبود ببخشند در کتاب پیام گم گشته اشاره شده است به مردمی که در منطقه ای گرم و خشک استرالیا است و به نژاد توجهی ندارند ولی آنها به افراد دیگر و محیط زندگی خود اهمیت زیادی می دهند.

کتاب پیام گم گشته بیان گر چه داستانی است ؟ 

کتاب پیام گم گشته بیانگر داستان هایی است که بلکه اغلب در داستان ها  شنیده شده است ولی بر حسب واقعیت است که هیچ اطلاعاتی در مورد فرهنگ و معنای تمدن و انسانیت هنوز زنده است رخ بدهد.

 

کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته نشانگر چه چیزی است ؟

نشانگر سطح بالایی از آگاهی ماست وجایگاه هر یک از انسان ها را به درستی گفته و هر یک می توانند با خواندن کتاب پیام گم گشته جایگاه انسانی خود را به درستی پیدا کنند.

 

کتاب پیام گم گشته چگونه کتابی است ؟

کتابی مفهومی است که آگاهی هر یک از مردم است و نباید به هیچ عنوان کسی را از روی ظاهر قضاوت کرد و به انسان ها می آموزد که در آن محل و مکانی که که زندگی می کنید باید به همه ی چیزهایی که وجود دارد و یا اتفاق می افتد توجه داشته باشیم.

 

کتاب پیام گم گشته بر چه اساس نوشته شده است ؟

کتاب پیام گم گشته بر اساس تجربه معنوی  شگفت انگیز خود نویسنده که در سفری به استرالیا است که در آنجا با قبیله اسرار آمیز و عجیبی بر خورد می کند که سفری به کائنات و کشف اسرار جهان هستی را تجربه می کند. که خانم مورگان در این سفر با عقاید، مدل زندگی کردن و توانایی های ماورائی افراد این قبیله آشنا شده و نحوه ارتباط آن ها با دنیای خود و جهان هستی را فرا می گیرد و اینگونه است که آسیب های زندگی شهری و مدرن را آن طوری که خود هستند به وجود آورده اند و آنها را می شناسند.

کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته

پیام نویسنده کتاب پیام گم گشته به مخاطب ؟

بعضی از مردم تمایل زیادی به سرگرمی و هیجان دارند اگر شما جزء این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می کنیم کتاب پیام گم گشته را بخوانید و لذت ببرید این شاید برای شما مانند یک داستان به نظر بیاید، اما بسیار جذاب خواهد بود و مطمئن باشید که ارزش کتاب خیلی بیشتر از پولی که برای خرید کتاب پیام گم گشته پرداخت می کنید است.

 

قانون جهان هستی در کتاب پیام گم گشته ؟

یکی از قانون هایی که در جهان هستی وجود دارد و در کتاب پیام گم گشته به آن اشاره شده است این است که همان گونه که کتاب را دستان و انگشتان ورق می زنید شخصیت های موجود در آن قلب شما را لمس می کنند شاید زبان گفتاری من یکی باشد ولی زبان حقیقت موجود در آن نا محدود است و یکی نیست زیرا درک هر کسی فرق دارد. و نویسنده پیشنهاد می کند که این پیام را بررسی کنید و معنی که به شما می دهد را درک کنید و چیزهای دیگر را رها کنید.

اشاره به یکی از فصل های کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته فصل سیزدم به نام شفا بخش اشاره می شود و به این گونه است که مردم صحرا نشین در زمینه بیماری ها و جراحت ناشی از حوادث افراد بر انسان هیچ اطلاعاتی ندارند ولی من معتقد هستم که هر کاری و یا هر چیزی که آن ها انجام می دهند نیز در دانش ما توجیه علمی دارد و تفاوت ما با صحرا نشینان در این است که ما تلاش می کنیم دستگاهی بسازیم ولی آنها بدون برق همان کار را انجام  می دهند.

دیدگاه کلی از کتاب پیام گم گشته

در مورد کتاب پیام گم گشته میتوان گفت که این کتاب شرح سفری است همراه با یک قبیله ی سرخ پوست ابوری جینی که این سفر در استرالیا شکل گرفته است .که شخص سفر کرده مارلومورگان است .مارلو که همان گم گشته است از قبل به این سفر فکر نکرده و هیچئ برنامه ریزی پشت این سفرش نداشته و حتی امادگی لازم برای این سفر نداشت. اما یکی از سفر های مهم زندگی اش محسوب میشد و تجارب و درس های زیادی از ان اموخت این کتاب نیز به بیان راه ورسم های اموخته شده ی وی در طول سفر توجه دارد و مهارت های زیادی را در اصل زندگی شامل میشود .

کتاب پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته

درباره ی کتاب پیام گم گشته

داستان از این قرار است که نویسنده ی این داستان در واقع دوره ی پزشکی خود را میگذراند و برای این دوره که طول ان پنج سال است و نیاز به همکاری در پرژه ای دارد و باید به خاطر ان از امریکا به استرالیا مهاجرت کند نوشته شده است .هنگام مهاجرت به استرالیا شرایط بومیان سرخ پوست توجه او را جلب میکند و او تلاش میکند برای انها کاری فراهم کند بالاخره تلاش های وی جواب میدهد و موفق میشود .بعد از این موفقیت تاثیر گذار او دعوت نامه ای از طرف قبیله ابوری جینی دریافت میکند

تغیر جهت در زندگی

این درخواست بومیان ابوری به منظور تشکراز مارلو بود ولی طبق پیش بینی های او پیش نرفت و از یک جشن قدر دانی تبدیل به یک مسافرت سه ماهه و بدون امکانات لازم شد . با این که در ابتدا نسبت به سفرش بسیار بی میل بود اما به سفری تبدیل شد که به یادگیری رابطه ی انسان با طبیعت و حتی کهکشان ها انجامید .

این سفر در ابتدا کوتاه ولی طولانی و تاثیر گذار بینش مارلو را در ابعاد مختلف زندگی تغیر داد و باعث گسترش نگاه او به زندگی شد او با رفتن نزد بومیان مسیر زندگی خود را تغیر داد

 

کتاب برتری خفیف

نخستین بار کتاب برتری خفیف در سال ۲۰۰۵ که نویسنده این کتاب جف اولسون می باشد و توسط استاد حمیده اوشلی تر جمه شده است به چاپ رسید.در ابتدا کمتر کسی این درجه از محبوبیت و درخواست نسبت به این کتاب را تصور می کرد،کتاب برتری خفیف بدون هیچ تبلیغاتی به محبوبیت عجیبی دست یافت و حتی هیچ ناشر به خصوصی هم نداشت ، که به نوبه ی خود بسیار جالب است ،یکی از مهم ترین و جالب ترین تغییرات این کتاب می توان به اضافه شدن دو بخش جدید و جالب {راز شادی} و {اثر موجی} اشاره کرد که مفهوم برتری خفیف روی دو عرصه حیاتی زندگی یعنی شادی هر روزه و  تاثیر بلند مدت روش ها را بیان می کند، در کل میتوان گفت کتاب برتری خفیف برایتان جالب خواهد بود..

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

برای مطالعه کتاب مامان و معنی زندگی کلیک نمایید.

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف اطلاعات جدیدی را به ما ارائه نمی‌دهد. بلکه در سعی و تلاش است تا ما را متوجه کند هر آنچه را که برای موفقیت لازم داریم ، فراهم است فقط لازم است که از دانش موجود خود استفاده کافی و صحیح ببریم و در مسیر درست از این اطلاعات استفاده کنیم. تمرکز نویسنده بر عادات و کارهای روزمره‌ای است که هر روز انجام می‌دهیم، اما هیچ توجهی به آن‌ها نداریم. همان کارهای کوچک و ساده‌ای که به مرور زمان می‌توانند برای ما موفقیت‌های بزرگ را خلق کنند.

نگاهی کوتاه و گیرا به بخش ها و سرفصل های کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف به قدری جذاب و لذت بخش است که وف آن دهان به دهان چرخید و زیاد طول نکشید که مانند شعله های آتش همه گیر شد ، کتاب برتری خفیف دارای بخش های مختلفی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم:بخش اول نحوه عملکرد برتری خفیف که خود شامل ۹ فصل است ، فصل اول آن با عنوان {ولگرد ساحلی و میلیونر}: در مورد دو رفیق است که از بچگی با هم دوست بوده اند و حتی در دانشگاه هم با هم هم اتاقی بودند ، فصل دوم با عنوان {اولین عنصر}در مورد فردی ورشکسته است که می خواهد از صفر شروع کندو شروع به کار فروش می کند، فصل سوم با عنوان {انتخاب}مردی ثروتمند است که در روزهای آخر عمرش در بستر مرگ افتاده و …

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف در بخش دوم به زندگی به همراه برتری خفیف می پردازد ، که این بخش هم در ادامه بخش قبلی شامل ۹ فصل است ،فصل دهم با عنوان {دو مسیر زندگی}به انتخابی راه درست و یا غلط می پردازد، فصل یازدهم با عنوان {تسلط و مهارت یافتن در برتری خفیف} به چگونگی رسید به اهداف می پردازد ، فصل دوازدهم با عنوان، {روی استعدادها و مهارت های خودتان سرمایه گذاری کنید} به سرمایه گذاری در رشد و بهبود شخصی فرد تمرکز دارد ، در فصل سیزدهم با عنوان {یادگیری از مربی ها} به شما شناخت از طریق الگوپردازی را می آموزد ، در فصل چهارده که عنوان آن {از چهار هم پیمان برتری خفیف بهره بگیرید}، استفاده از نیرو ها برای رسیدن به اهداف است. فصل پانزده با عنوان {عادات برتری خفیف را در خود پرورش دهید}، به نادیده گرفتن عادت های بد می پردازد و …

نویسنده کتاب برتری خفیف

 نویسنده‌ی کتاب برتری خفیف جف اولسون که تابه‌حال بیش از ۹۰۰ برنامه‌ی تلویزیونی در زمینه‌ی رشد فردی، سلامتی، موفقیت‌های مالی، ارتباطات و غیره تولید کرده است. او با افراد حرفه‌ای دنیای موفقیت مانند برایان تریسی، جیم ران، لس براون و افراد دیگر همکاری داشته است. برای هزاران نفر در سرارسر آمریکه و جاهای دیگر سخنرانی های زیاد و مفیدی داشته است. او در ۳۰ سال گذشته با سخنرانی‌های ارزشمند خود به صدها هزار انسان در بهتر شدن زندگی‌شان در زمینه موفقیت مالی و رشد شخصی کمک های فراوانی کرده‌است. او همواره خود را شاگرد مسیر رشد شخصی و پیشرفت می‌داند. جف اولسون به همان میزان که در خوشبختی و سلامتی خود موفق عمل کرده، در زمینه‌های مالی و شخصی نیز موفق بوده است. او معتقد است همه‌ی این موفقیت‌ها در گرو یکدیگر و هم‌راستا هستند.

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

خرید کتاب برتری خفیف

با پیشرفت روز افزون تگنولوژی امروزه راه هایی زیادی برای خرید یک کتاب و یا هر چیز دیگری وجود دارد وجود دارد شما می توانید کتاب برتری خفیف را از فروشگاه ها و یا مراکز معتبر کتاب فروشی به صورت حضوری تهیه کرده و یا آنرا به صورت آنلاین از وب سایت تهران بوکر تهیه نمیایید.

قیمت کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف نیز ماننددیگر کتاب ها  بعد از هر چاپ ممکن است قیمت متغیری داشته باشند ممکن است تغییراتی در متن و یا تعداد صفحات و یا در طراحی آن ایجاد شود که باعث تغییر قیمت آن شود و یا حتی ممکن است به علت پایین بودن یا بالا بودن فروش آن کتاب قیمتش تغییر کند ، در خرید کتاب باید به این توجه داشت که کم بودن یا بالا بودن قیمت یک کتاب نشانه خوب بودن یا بد بودن آن نیست.

راهنمایی در جهت موفقیت

کتاب برتری خفیف یک کتاب راهنماست که ما را در جهت رسیدن به موفقیت و تحمل سختی ها راهنمایی میکند و با شعار یک روز موفق خواهم شد شما را در رسیدن به موفقیت های بزرگ امیدوار می کند . و تا جایی پیش میرود که این شعار به برنامه ای از زندگی تبدیل شود . که ما در این مقاله به معرفی ان اقدام کرده ایم .

رسیدن به اهداف با برنامه 

در مورد اهداف زندگی تان بسیار زیاد فکر کنید ، رسیدن به اهداف کار مشکل و سختی تلقی نمی باشد فقط باید در برابر سختی ها صبور باشید . بلکه تصورما نسبت به هدف تعیین شده تصور درستی نیست زیرا ما هنگام فکر کردن به اهدافی که در زندگی داریم به نتیجه نهایی ان اکتفا میکنیم و رسیدن به آن را غیرممکن می دانیم . و با خیال اینکه برای رسیدن به ان هدف بزرگ باید کار خارق العاده ای انجام دهیم از تلاش برای رسیدن به ان نیز صرفه نظر میکنیم  پس خود را در رسیدن به هدف های کوچک میشماریم  و از هدف ها و آدم های بزرگ و موفق دور می کنیم.

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف

تلاش و تکرار

 در نظر داشته باشید که  که هیچ موفقیتی در یک شب و بدون سعی و تلاش بدست نمی اید .و طوری هم نسیت که به طور اتفاقی و با انجام دادن یک کار بزرگ بدست اید . موفقیت همیشه با طی کردن پله های ترقی همراه بوده است . گاهی یک تصمیم جرقه ایست که مسیر زندگیتان را دچار تغیر میکند و باعث تحول کلی آن میشود به شرطی که پای آن بایستید و در جهت رسیدن به آن مقاومت می کند و سختی ها را تحمل می کند.

از تصمیمات کوچک تا دستیابی به بزرگترین ها 

انسان هایی که در زندگی به مقامی دست یافتند و به موفقیت رسیده اند چندان تفاوتی با بقیه افراد ندارند فقط در روزی تصمیمی گرفتند که به ظاهر حتی بسیار کوچک تلقی می شده اند اما با مرور زمان و با استمرار و تکرار ان را به موفقیتی بزرگ تبدیل کردند.

اصل مهم کتاب برتری خفیف

توجه کنید که وقتی می خواهید تصمیمی بگیرید با تفکر و نگرش مثبت وارد شوید همین فکر و نگاه مثبت شما را در دست زدن به اقدامات بزرگ کمک زیادی می کند اما برعک آن یعنی داشتن نگرش منفی در تصمیمات شما اثر گذار باشد.در کتاب برتری خفیف به این موضوع بسیار تاکید شده و از ان به عنوان اصل مهمی در تصمیم گیری یاد شده است.

انتشارات ارجمند

قبل از اینکه در مورد انتشارات ارجمند صحبت کنم لازم به توضیحاتی میباشد امروزه افراده کمی را می توان یافت که به کتاب خوانی علاقه داشته باشد. غافل از آن که بدانند کتاب چه مزایایی در روح و ذهنشان دارد ، اکثر پژوهشگران بر این باورند که کتاب باعث می شود فراموشی و کند ذهنی از میان برداشته شود،  کتاب ذهن ها را باز کرده و فکر را خلاق بار می آورد ،اکثرا توصیه می شود که در پایان شب و قبل ازخواب کتاب مطالعه شود ، درست است که کتاب خوان کم شده ولی هنوز افرادی وجود دارد که علاقه زیادی به خواندن دارند ،

ما به این افراد انتشارات ارجمند را معرفی می کنیم ، که قوی ترین نویسندگان و مترجمان را در خود جای داده است. یکی از مهم ترین معیار های اعتماد سازی سابقه ی هر کاری است ، انتشارات ارجمند در سال ۱۳۷۴ شروع به فعالیت کرده و هدف آن بهبود سطح علمی و فرهنگی در جامعه می باشد

رعایت اخلاق نشردر انتشارات ارجمند و احترام به حقوق مؤلف از ارکان اصلی انتشارات ارجمند است و در این راستا تلاش گسترده ای انجام داده تا کتابهای ترجمه را با عقد قرارداد رسمی با ناشران اصلی و رعایت حقوق مؤلف منتشر کند. نتیجۀ این اقدامات انتشار مشترک کتاب با همکاری مستقیم انتشارات و عقد قراردادهای متعدد با انتشاراتی هایی مهم است. تهران بوکر ارایه دهنده کتب های ارزشمند  انتشارات ارجمند میتوانید اینترنتی خریداری کنید.

نگاهی کوتاه به اهداف و فعالیت های انتشارات ارجمند

زمینه ی فعالیت انتشارات ارجمند بیشتر در زمینه کتاب های علوم پزشکی و روان شناسی است ، امروزه دانشجویان میهن عزیزمان اهمیت کتاب و کسب دانش امروزی را درک کرده و بی توجه نسبت به جاه طلبی با اشتیاق فراوان به کسب علم فکر میکند و از این رو انتشارات ارجمند آنها را در این مسیر همراهی می کند، با گسترش علم در این دو حوزه و افزایش موسسات و سازمان ها تهیه منابع درسی و کمک درسی ، رعایت دقیق مسائل فنی ضروری بوده  که این اصل در انتشارات ارجمند بسیار اساسی بوده ، میشود گفت که انتشارات ارجمند تا کنون موفق به چاپ بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در زمینه ی دانشگاهی در طول ۲۰ سال فعالیت خود کرده است ، انتشارات ارجمند هم اکنون از ناشران موفق و پیشتاز در حوزه‌های روان شناسی ، مشاوره و پزشکی است.

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

برای مطالعه بیشتر در مورد انتشارات سمت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

۳ روش برای انتشار کتاب شما

(۱) استفاده از انتشارات اصلی، مانند انتشارات ارجمند ، روشی است سنتی برای انتشار یک کتاب است. این روش متشکل از یک نویسنده یا عامل آن است، بزرگترین مزیت برای نویسندۀ انتشارات اصلی این است که آنها می توانند تولید، طراحی و بازاریابی کتاب خود را به متخصصان انتشارات منتقل کنند

(۲) شرکت های برون سپاری، برخی از شرکت های برون سپاری هم اکنون از طریق توییتر، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی آنلاین پیشنهاد تبلیغ کتاب را ارائه می دهند. حقوق و دستمزد به نویسنده معمولا بیشتر از ناشر خواهد و حتی می تواند به حدود ۸۰ درصد از سود خالص افزایش یابد.

(۳) روش ترکیبی، یک روش ترکیبی از کتاب های خود جایی است که نویسنده از یکی از وب سایت های مربوطه برای انتشار استفاده می کند. نویسنده، در این مسیر، موراد مربوط به داخل کتاب و جلد را طراحی می کند اما خدمات بازاریابی را از شرکت وب سایت خریداری می کند. یا نویسنده ممکن است تمام بسته را خریداری کند، شامل طراحی کتاب ، بازاریابی و.. هر کدام از این روشها برای انتشار کتاب شما جاذبه های خود و نقاط ضعف و قوت خود را دارد برای نویسندگانی که مایلند کتاب خود را منتشر کنند. واضح است که نویسندگان باید گزینه های خود را بررسی کنند و سپس اولین را بردارند تا برایشان بهتر و سودمند تر باشد پیشنهاد ما به شما انتشارات ارجمند است.

کتاب خود را چاپ کنید

پیدا کردن یک ناشر خوب سخت است، مخصوصا برای کتابهای کودکان زیرا که تیراژ و فروش کمی دارد ، خبر خوب و اخبار بد وجود دارد. بدی این کار این است که شما باید دست نوشته ی خود را به همه ناشران بدهید تا مطالعه کنند ، این کار ممکن است باعٍ سود جویی برخی افراد شود، مگر اینکه شما قبلا به عنوان بک نویسنده کتابی را به چاپ رسانده باشید، در غیر این صورت احتمالا مجبور خواهید بود هزینه های چاپی را پرداخت کنید ناشران امروزی اکثرا ترجیح می دهند که پیشنهاد خود را با پست الکترونیکی و یا به صورت مجازی و غیر حضوری ارسال کنید. این باعث می شود که با ناشران تماس بسیار ساده و ارزان داشته باشید بر این اساس پیشنهاد شما باید کامل و دقیق و بدون اضافات باشد

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

پرفروش ترین کتاب انتشارات ارجمند

انتشارات ارجمند در زمینه های مختلفی کتاب مینویسد و به چاپ میرساند ، از جمله مهمترین آنها می توان به روان شناسی بالینی و تربیتی و جنایی و جنسی و .. اشاره نمود  و همچنین پزشکی بالینی و و روان پزشکی و … این موارد تنها بخشی از سر دسته های کتاب انتشارات ارجمند است و شما میتوانید آن را از سایت ما تهران بوکر تهیه کنید.

چرا کتاب های خود را خودمان به چاپ نرسانیم

به جای فروش حقوق خود به یک ناشر که پس از آن کتاب خود را به طوری که مناسب و تصمیم خود است انتشار می دهد، انتشار کتاب توسط خودتان به شما امکان کنترل کامل و تولید از صفر تا صد کار را میدهد. و هر وقت که بخواهید تصمیم می گیرید که آیا فروش کتاب خود را ادامه دهید یا آن را از قفسه ها بیرون بیاورید ، ناشر خود کنترل کامل بر زمان بندی و تولید را دارد، بنابراین شما می توانید با چاپ مجدد و مدیریت بهترنسخه های بیشتر به فروش برسانید اگر خودتان منتشر کنید، می توانید آن را همانطور که می خواهید انجام دهید. شما همچنین می توانید تضمین کنید که کتاب شما هرگز چاپ نشود با چاپ مجدد آن چه زمانی انجام شود.ولی اگر قست دارید که آنرا به انتشارات بسپارید بهترین گذینه انتشارات ارجمند است.

انتشارات اجمند

انتشارات اجمند

فواید کتاب خوانی و تاثیر آن بر شمااول از همه، خواندن ساده ترین روش یادگیری است. که حتی ممکن است بر روی درک شما در مورد کارآفرینی تأثیر بگذارد. جدا از این، در انتشارات ارجمند کتاب ها اطلاعات مستقیم را ارائه می دهند و به شما داده های ساده ای را ارائه می دهند. از لحاظ اثربخشی، بر روی هر فردی متفاوت است بستگی به درک و فهم آدمی دارد، بعضی ها با هدف تمام کردن کتاب آن را میخوانند هدف ما از خواندن بالا رفتن  درکمان از زندگی است، و همچنین به ما این امکان را می دهد تا اطلاعات، راهنمایی هایی را به صورت موثر جمع آوری کنیم. شما همچنین نیاز به مرور اصطلاحات و استراتژی های فنی را پیدا نمی کنید ، از آنجایی که کتاب ها در انتشارات ارجمند در استراتژی های متفاوت نوشته می شود پس در نتیجه هر کتاب مختص فردی خاص خواهد بود.

تعریفی متمادین از کتاب شناسی

می توان گفت کتابشناسی عبارت است از مطالعه شکل مادی کتابها، مقایسه اختلاف موجود در چاپها، تحریرها و نسخه‌ها به منظور تعیین تاریخ و تحول متنها. کتابنامه و همچنین فهرست کتاب‌ها و دیگر مواد خواندنی هم چنین فهرستی که در آخر کتاب به عنوان مآخذ می‌آید کتاب نامه می‌گویند ، کتابشناسی را میتوان با نام دانش کتابشناسی هم نام برد. کتاب‌شناسی شامل فهرستی از منابع (نوشتارهای علمی شامل مقاله، کتاب، گزارش‌های علمی و پایان‌نامه‌ها) که به صورت مستقیم (منابع اصلی) و غیر مستقیم (منابع فرعی) مربوط به یک موضوع یا موضوع پژوهش است ، هدف کتابشناسی در انتشارات ارجمند فراهم کردن پاراگرافی توصیفی از اهداف، زمینه‌های نظری و از همه مهم تر ارتباط منبع با پژوهش مورد نظر است. این فرایند به تکوین متمرکز پرسش تحقیق کمک شایانی می‌کند. مرور سابقهٔ موضوع از کتابشناسی مناسب حاصل می‌شود.

راز های انتشار یک کتاب

یکی از سخت ترین و پیچیده ترین بخش های نوشتن و طراحی یک کتاب، به انتشار رساندن آن است. هنگامی که یک کتاب را خوتان می نوسید و مراحل چاپ را نیز خودتان انجام می دهید ، به ایده های خود، تحقیقات خود و کلمات خود تکیه می کنید. با این حال، هنگامی که برای به چاپ رسیدن یک کتاب به صورت سنتی اقدام می شود ، باید به دیگران تکیه کنید در این مرحله می توانید از انتشاراتی های کار بلد مانند انتشارت ارجمند استفاده کنید ، سه راه اصلی وجود دارد که شما می توانید کتاب خود را منتشر کنید، از طریق خود انتشارات ، از طریق یک شرکت انتشارات و یا به عنوان کتاب الکترونیکی وجود دارد ، شما می توانید بسته به نیازتان یکی از راه های مذکور را انتخاب کرده ، در این راه انتشارات ارجمند نیز همراهتان خواهد بود

راه های انتشار یک کتاب

در فعالیت های تبلیغاتی و کتابخانۀ خود، این مهم است که روزنامه نگاران را از تبلیغات خود اگاه کنید ، نمایشگران تولید کننده و دیگر عوامل تاثیرگذار را برای یافتن سریع همه چیزهایی که باید در مورد شما و کتاب خود بدانید، پیدا کنید. یکی از بهترین راههای انجام این کار ایجاد یک صفحه برای رسانه ها در وب سایت و وبلاگ شماست .

تبلیغات رسانه ای

صفحات تبلیغاتی وکتاب های آنلاین توسط نام های مختلف، از جمله اتاق رسانه، کیت رسانه ای، اتاق مطبوعات یا کیت مطبوعات، یا به عنوان رسانه یا مطبوعات در منوی ناوبری سایت برچسب گذاری می شوند. در برخی از سایت ها، صفحه رسانه ها از طریق یک لینک از صفحه درباره سایت قابل دسترسی است. هر چیزی که شما از صفحه تبلیغات کتاب خود می خواهید، فقط مطمئن شوید که از هر صفحه ای در سایت خود به وضوح مشخص شده و آسان است

به یاد داشته باشید، صفحه رسانه شما فقط برای رسانه ها نیست – این مکان بسیار خوبی است که برای نشان دادن اعتبارنامه و اطلاعات بیوگرافی خود برای اهداف مختلف تبلیغاتی و کتابخانها نمایش داده شود. برای مثال، می توانید هنگام معرفی خود به وبلاگ نویسان، مشتریان بالقوه و شرکای احتمالی، به صفحه رسانه خود پیوند دهید .

کتاب مامان و معنی زندگی ازسناریوی اروین یالوم که یکیک سناریوی غم انگیزی می باشدو هدف از ترجمه کتاب مامان و معنی زندگی این است که در مرحله اول حالت آموزشی و سپس درمانی و روانپزشکی داردکه لقب کتاب مامان و معنی زندگی را نیز کتاب روانپزشکی نامیده اند.تهران بوکر ارایه دهنده بهترین کتب میباشد که به راحتی میتوانید خرید اینترنتی خود را انجام بدهید و درب منزل تحویل بگیرید.

برای مطالعه بیشتر روی مقاله  کتاب برتری خفیف کلیک نمایید.

کتاب مامان و معنی زندگی

همانطور که می دانید هر انسانی در زندگی خود به مشکلات زیادی بر میخورد هر یک از این مشکلات دارای راه حل هایی می باشند و ما نمی توانیم قضاوت کنیم که راه حل های آنها درست نیستند بلکه آنها را می پذیریم. ولی کتاب مامان و معنی زندگی با تعریف کردن چند داستان تا حدودی به ما کمک می کند که چگونه از پس مشکلات و یا از چه  راه حل هایی استفاده کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم.

هدف ها به چند دسته تقسیم شده است

در کتاب مامان و معنی زندگی به اهداف انسان ها اشاره شده است که این هدف در سه گروه برنزی ,نقره ایی و طلایی  طبقه بندی می شود گروه اول شامل کسانی می شود که زندگی را مانند جنگ می بینند و می جنگند تا پیروز شوند گروه دوم کسانی هستند که نسبت به رویا و آرزوهای خود  دچار یاس و ناامیدی شده اند و آن را به کل رها کرده اندو برای موفقیت دیگران سعی و تلاش می کنند و اما خودشان در سختی و دشواری به سر می برندو گروه سوم هم کسانی هستند که برای رسیدن به قدرت و ثروت تلاش فراوان می کنند و در بعضی از آن ها دیده شده است که تمام وقت خود را صرف راز و نیاز با خداوند می کنند.

 

کتاب مامان و معنی زندگی

کتاب مامان و معنی زندگی

هدف اصلی از نوشتن کتاب مامان و معنی زندگی

هدف اصلی از نوشتن کتاب مامان و معنی زندگی این است که انتقال تمام حس های انسان گرایی، ارتباط هم دلی و هوش هیجانی است که به عنوان کتاب روانپزشکی نیز معرفی شده است. کتاب مامان و معنی زندگی نیز در شناخت همه ی ابعاد وجودی در چهار بعد بیولوژیک، روانی، اجتماعی و معنوی است، که در ایران به عنوان یک رویکرد در روانپزشکی معرفی شده است.

خلاصه داستان های کتاب مامان و معنی زندگی

در کتاب مامان و معنی زندگی به چند داستان اشاره است که در آن همه می توانند با خوانندن آن لذت ببرند و به درک اصلی برسند کتاب مامان و معنی زندگی توسط خانم سپیده حبیب انجام شده است و کاملا روان و قابل فهم می باشد حال می خواهیم به صورت خلاصه به داستان هایی که در کتاب مامان ومعنی زندگی است بپردازیم و یک پیش زمینه در کتاب مامان و معنی زندگی نیز داشته باشیم.

کتاب مامان و معنی زندگی

کتاب مامان و معنی زندگی

داستان اول : کتاب مامان و معنی زندگی

در داستان اول کتب مامان و معنی زندگی نقش اول شخصی است که همه کارهای خود را برحسب گذشته انجام می دهد و فقط به فکر زندگی گذشته خود است و خود را درگیر آن کرده است و نمی داند چرا و می خواهد راه حلی برای این مشکل پیدا کند

داستان دوم : ملاقات با پائولا

این داستان بر حسب واقعیت گرفته شده است وماجرای زنی را روایت می کند که سرطان داشت.

داستان سوم : آرامشی از جنس آرامش جنوبی

در یکی مراکز درمانی بیماری بستری شده بود که بقیه بیماران را با نوع بیماری خود و پزشک ها را با هر دو آن ها آشنا می ساخت و جنبه مثبت و خوبی که دارد به این گونه است که بیمار را با جسم خود آشنا می کرد. در این داستانی که نقل شده در کتاب مامان و معنی زندگی امید دادن به بیماران و جنگیدن با بیماری و در آخر پذیرفتن مرگ است.

داستان چهارم : هفت درس پیشرفته برای درمان سوگواری

داستان یک خانومی را روایت می کند که شوهر خود را از دست داده است و بسیار ناراحت است اگر در زندگی خود آن هفت راه حلی که گفته شد را به کار ببرد تمام رنج ها و سختی ها ی خود را کاهش می دهد در این داستانی که در کتاب مامان و معنی زندگی نقل شده می توان به عنوان یک راه حل استفاده کرد.

داستان پنجم : رویارویی دو گانه

که در زندگی اجتماعی خود به دلیل خاطرات بدی که در دوران کودکی به وجود آمده است و باعث شده دیگر نتواند با کسی در ارتباط باشد و به کسی اعتماد کند و این داستان واقعی نیست و داستانی که در کتاب مامان و معنی زندگی تعریف شده یک داستان تخیلی است.

داستان ششم : طلسم گربه ی مجارستانی

داستانی که در کتاب مامان و معنی زندگی  نقل شده است در مورد بیمارانی که تصمیم میگیرند که دیگر درمان نشوند. و این داستان بر حسب واقعیت نوشته نشده است.

خربد کتاب مامان و معنی زندگی

خرید این کتاب بسیار مقرون به صرفه میباشد. هزینه کتابخوانی این روز ها با افزایش قیمت دلار و کاغذ افزایش یافته است اما این افزایش در مقابل سایر کالا ها بسیار کم میباشد. شما میتوانید کتاب مامان و معنی زندگی را با کمترین قیمت از سایت تهران بوک تهیه فرمایید .

کتاب مامان و معنی زندگی

خرید کتاب مامان و معنی زندگی 

شما با خرید کتاب مامان و معنی زندگی میتوانیدمی تواند حس خوب و لذت بخشی را تجربه کنید. قیمت مناسب همراه با داستانی زیبا باعث شده است که خرید این کتاب افزایش یابد و تیراژ آن روند رو به رشدی داشته باشد .

مضمون کلی کتاب مامان و معنی زندگی

کتاب مامان و معنی زندگی یک کتاب با شش داستان به صورت جداگانه است. که چهارتا ازداستان های آن که از داستان های اول ان هم هست کاملا بر اساس واقعیت نوشته شده است که همین  باعث شده کمی محدود شود  و داستان های خیلی جذابی را به وجود نیاوردند .در این کتاب با استفاده از روان درمانی و سبکی خاص به رفع بسیاری ازمشکلات پرداخته است.

حقایق گفته شده در کتاب مامان و معنی زندگی

خواندن این چهار داستان بسیار جذاب  است و پیشنهاد می شود که حتما آن را بخوانید چون بعد از خوندنتمام فکر شما تغییر می کند چیزی ذهنتان را درگیر یکند و مجبورتان میکند که به دنبال برخی حقایق بروید .به گفته ی خود نویسنده نوعی رو به رو شدن با حقایق است که هر فرذی با توجه به درک خد با آن ارتباط برقرار میکند .واقعیاتی که اغلب میتوانند تلخ باشند و کنار اومدن با آن ها میتواند دشوار باشد .

داستان تا چه مقدار تخیلی است 

و اما دو داستان اخر که کاملا تخیلی به شمار میروند و دارای جذابیت های بیشتری نسبت به داستان های قبلی خود هستند چون دست نویسنده برای به کار بردن خلاقیت کاملا باز بوده و توانسته داستان های جذاب تری را خلق کند . قسمت اخر از داستان که به شکل سورئال طراحی شده است بسیار غافل گیر کننده است .